İptal İade İşlemleri

 

TESLİMAT HAKKINDA


Siparişinizi teslim almadan kurye yanınızdayken mutlaka kontrol ediniz. Kuryenin paketi açtırmaması göz önünde bulundurulduğunda, paketi hafifçe sallayarak ses gelip gelmediğini kontrol ediniz. Zarar görmüş ise kabul etmeyerek iade ediniz, tarafımızdan ücretsiz yenisi gönderilecektir. Teslim alınan kargolar sağlam olarak teslim alınmış demektir ve itirazlar kabul edilmeyecektir.

 

Cayma Hakkı

Tek kullanımlık olan ve üzerinde tüketicinin isteğine göre düzenleme yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kullanılarak ürün iadesi mümkün olmamaktadır. Bu tür ürünler ancak üretilen ürünün kusurlu yada ayıplı olması halinde değiştirilebilir. 


Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
 
Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimizde üründe herhangi bir kusur olmadığı durumlarda iade işlemi yapılmamaktadır. Kişiye özel olmayan diğer siparişiniz size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.
Ürünler kullanılmamış olarak, orijinal paketinde iade edilmişse, size geri ödeme yapacağız. Geri gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de geri gönderilmelidir.
Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketi bize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile iade olduğunu belirterek gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilmesi durumunda kargo masrafları müşterinin hesabından düşülerek para iadesi sağlanır.

İade adresi: EMEF ZÜCCACİYE VE PLASTİK M.BURAK GÜNGÖR

 


 
İade etme süresi kaç gündür ?
 
hediyelen.com üyelerinin kişiye özel olmayan ürünlerde "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür.

 


 
İademi hangi adrese göndereceğim?
 
İade adresi:Muhammed Burak Güngör Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. A.Taner Ekici Bulvarı No:38a Göksun Plastik ve Züccaciye - 46600 Göksun - Kahramanmaraş

 


 
İade'de kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
 
İade talebiyle hediyelen.com'a göndereceğiniz tüm ürünleri anlaşmalı oladuğumuz Yurtiçi Kargo ile iade olduğunu belirterek göndermeniz gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile gönderilen iadelerde kargo masrafı alıcıya aittir. 

 


 
İade ettiğim ürünün geri ödemesi nezaman yapılacak?
 
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra hediyelen.com tarafından banka hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemi yapıldıktan sonra hesabınıza yansıması 7-10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.