sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Onu En İyi Siz Tanıyorsunuz

Sizi siz yapan özelliklerden bir tanesi de özgünlüktür. Her birey kendi özellikleri ile bilinir, tanınır. Bu özellikleri ile diğer insanları etkilerler. Yaratıcı karakter, her alanda kişinin işine yarar. Düşünce ve uygulama olarak hesaba konulduğunda, karşısındaki insana da yansır. Bu özelliği, hediye almaya karar verme aşamasında kullandığında, ortaya farklı bir tarz çıkacaktır.

Hediye Alırken

Bir kişiye hediye alırken dikkat edilecek önemli konular vardır; cinsiyet, yakınlık derecesi, amaç, vb. özellikler göz önünde bulundurularak seçim yapılabilir. Kişiye özel hediye seçiminde, karşı tarafı iyi tanımak gerekir. Sevdiği ve hoşlanmadığı ürünleri ya da tarzları bilirseniz, en doğru kararı verebilirsiniz.

Özel Olduğunu Hissettir

Kendin tasarla sloganımızda da içerdiği gibi, özel bir fotoğrafı, güzel bir sözü kendi seçeceğiniz hediyenin üzerinde işletebilirsiniz. Her gün kullanılabilecek takvim, kahve fincanı, saat, çerçeve, kalemlik, termos, yastık yanı sıra ağızları tatlandıracak çikolata kutusu üzerine ve tek tek çikolata ambalajlarının üzerine baskınızı yapabiliyoruz. Özel anlarınızı birbirinize hatırlatmak adına isme özel hediye fikrimizi sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü önemli olan, onu en iyi siz tanıyorsunuz ve hediyeniz sıradan olmak yerine yaratıcı ve size özel olmalı.

Sıradan Hediyelerden Sıkıldıysanız

Hediye almadan önce insan çok düşünür, karar verme sürecinde fazla zaman harcar. Bunun sebebi ise hazır olan hediyelerden doğru olanı seçme karar aşamasıdır. Birçok seçenek olduğu için karar vermek daha zor olacaktır. Halbuki kendi hediyenizi tasarlayıp sevdiğinize gönderirseniz, hem zamandan tasarruf, hem de özgün bir hediye elde etmiş olacaksınız. Farklı bir hediye almayı herkes ister. Hele bu hediye sevdiğiniz kişinin fikri ile oluşturulmuşsa. Gelin seçenekler arasından size ve sevdiğinize uygun olan hediyeyi seçelim ve dizayn edelim. Fikrini bizimle paylaş, ürüne uygulayalım, seninle son halini paylaşalım, onay verirsen baskıya alalım, son olarak kapına kadar gönderelim.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.