Sepetim

Mali Müşavir Muhasebeci Masaüstü Organizer

Mali Müşavir Muhasebeci Masaüstü Organizer
Mali Müşavir Muhasebeci Masaüstü Organizer
109,90TL

  • Model: 331muhasebeo

Kişiselleştirme

Günümüzde kalem not kâğıdı gibi kırtasiye ürünlerini en çok kullanan mesleklerden birisidir olan mali müşavirlik. Hediye kavramının da günümüzde değişerek standart hediyelerin dışına çıkılması ve daha spesifik bir hal alması sonucunda kişisel nitelik kazanmıştır. Bu nedenle de kişiler sevdiklerini mutlu edebilmek ve sevdiklerini belli edebilmek için kişisel ve mesleki hediyeler vermektedir. Kişinin sipariş sırasında vereceği mesleki ve kişisel bilgiler doğrultusunda kişiye özel hediye olarak tasarlanmaktadır. Bu tür hediyeler yeni iş ya da ofis hediyesi olarak verilebilmektedir. Ürüne dair bilgilerin ürün açıklamasında verildiği mali müşavir muhasebeci organizeri hediyeyi alan kişinin her fırsatta hediyeyi aldığı kişiyi anımsamasını sağlamaktadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi