Organizerler

Ofis eşyaları arasında yerini alan Organizerler son derece kullanışlı ve ahşap malzemelerden hazırlanmıştır. Bu konuda birbirinden farklı seçenekleri sizlere sunan hediyelen.com klavye standı, telefon standı ve kalem standı şeklinde pek çok seçeneği uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Çalışma masanızda mutlaka olması gereken bu ürünleri ücretsiz kargo ile alabileceğiniz de unutmayın.

Organizerler farklı seçeneklerden meydana gelirken ayrıca bir ahşap tepsi ya da ahşap kutu olarak da tasarlanabilir. Bu anlamda sıra dışı tercihler yaparak da sevdiklerinize çok özel hediyeler alabilirsiniz. Hediyelen.com üzerinden ayrıca çok amaçlı makyaj çantaları, lazer kazıma ahşap aynaları ve pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile adreslerinize gönderilen organizer çeşitleri arasında hayvan şekilli askı setleriyle organizer sepetler de bulunmaktadır. Dilerseniz sitemizdeki diğer kategorileri inceleyerek de seçim yapabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde en iyi hediyeleri alabilir ya da ev ve ofis aksesuarları arasından yararlanabilirsiniz. Hediyelen.com olarak en ilginç hediyeleri de sunmaya devam ediyor ve bunun yanı sıra kişiye özel hediyelerde de fark yaratıyoruz.

Organizerler konusunda seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Çünkü her biri diğerinden ilginç ve farklı olan bu ürünleri kendi yaşam alanlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlarla sunulan bu hizmetleri alırken müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz. Birbirinden güzel ve ilginç hediyeler bu şekilde sadece sitemizde sunulmaya devam edilmektedir. 

₺129,28 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
₺129,28 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
₺111,28 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
₺111,28 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
₺111,28 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
₺111,28 KDV Dahil
₺131,90 KDV Dahil
1 2 >