Sepetim

Savcı Lüks Kalem Set

Savcı Lüks Kalem Set
Savcı Lüks Kalem Set
233,87TL

  • Model: svcks

Kişiselleştirme

SAVCI LÜKS KALEM SET

Çevremizdekilere sevdiğimizi göstermenin yollarındandır hediyeler. Hediyeler çok çeşitli olmakla birlikte özellikle hediyeler yeni iş hediyesi ya da ofis hediyesi olarak seçiliyorsa kalem setleri bunlardan ilk akla gelenlerindendir. Savcı lüks kalem seti de bunlardan birisidir. Kalem ve kalem setlerine hediyenin verileceği kişinin isminin ve mesleğinin yazılması da bunlardan birisidir. İsimli kalem hediye sahibine özel olma özelliği göstermektedir. Ürün siparişi verilirken ürün üzerine yazılacak isim ve diğer bilgiler doldurularak sipariş tamamlanmaktadır. Ürün özellikleri kısmında yer alan bilgiler ve ölçüler doğrultusunda hediye edilecek kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Böylelikle hediyenin verileceği kişinin zevk ve beğenileri doğrultusunda tasarlanmakta ve kullanımına sunulmaktadır.


Lüks Kalem Set ile İlgili Bilinmesi Gerekenler :
  • 1 adet suni deri kalem kutusu, ölçüleri 19cm x 8 cm
  • 1 adet 14 cm roller kalem
  • 1 adet 14 cm tükenmez kalem
  • Mürekkep renkleri mavi
  • Dijital baskı uygulunmaktadır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi