Sepetim

Yazar Lüks Kalem Set

Yazar Lüks Kalem Set
Yazar Lüks Kalem Set
273,87TL

  • Model: yzrks

Kişiselleştirme

YAZAR LÜKS KALEM SET

Kişiye özel olarak verilebilecek hediyeler arasında ve özellikle kişinin mesleği ile doğrudan alakalı olabilecek bir hediye olmaktadır. Yazar lüks kalem seti kişilerin yazar olan sevdiklerine hediye edebilecekleri hediyeler arasındadır. Kişi bilgilerinin sipariş sürecinde verilmesinin yanında kişiye özel olarak üretilmekte ve isimli kalem yazarların sürekli olarak kullanabileceği bir hediyedir. Kalemler kişilere şahsi olmasının yanında ofis hediyesi ve yeni iş hediyesi olarak verilebilmektedir. Böylelikle kişilerin yazar sevdikleri yazılarını bu kalemlerle yazabilecek ve yazdığı yazılarda hediyeyi veren kişiyi anımsayabilecektir. Ürüne ait bilgi ve ölçüler ürün özellikleri kısmında verilmiştir ve kalemler içerisine konduğu kutu ile gönderilen kişiye özel bir hediyedir.


Lüks Kalem Set ile İlgili Bilinmesi Gerekenler :
  • 1 adet suni deri kalem kutusu, ölçüleri 19cm x 8 cm
  • 1 adet 14 cm roller kalem
  • 1 adet 14 cm tükenmez kalem
  • Mürekkep renkleri mavi
  • Dijital baskı uygulunmaktadır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi