sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 ... 7
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 331 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Babaya Hediye

Babalar günü, anneler günü kadar özel bir gündür ve herkes tarafından kutlanmaktadır. Babalar gününde, babaları değişik tarzda bir hediyeyle sevindirmek için farklı hediyelik ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Babaya hediye almak, seçicilik gerektirmektedir. Alınacak hediye, hem babanın ağır duruşuna yakışmalı hem de onu sevindirecek tarzda olmalıdır. Babalar günü hediyesi kategorisi, babaların duruşuna yakışır asil hediyelik ürünlerden oluşmaktadır. Kişiye özel anahtarlık seçenekleri, babaya hediye alacakların tercih edebileceği bir üründür. İsimli plaka anahtarlık, en iyi baba tasarımlı anahtarlık, seni çok seviyoruz baba tasarımlı anahtarlık, şehir tasarımlı anahtarlık ve takım tasarımlı anahtarlık, değişik bir babalar günü hediyesi olabilir. Babaya özel tasarımda bir yastık da, babaya hediye almak konusunda seçici olanların tercihi olabilecek türdedir.

Yastığın üzerine, isteğe göre babanın resmi bastırılabilir veya etkileyici bir yazı yazdırılabilir. Babalar futbolla yakından ilgilendiği için, tuttuğu takımın logosunun bastırıldığı bir yastık da, oldukça sevindirici bir hediye olabilir. Babalar gününde baba için, baskılı kupa bardak da alınabilecek bir hediyedir. Kupa bardağın üzerine babanın resmi bastırılıp, ismi yazdırılabilir. Benim kahraman babam, seni çok seviyoruz baba ve canım babam gibi etkileyici yazıların yazdırılması, babayı hem duygulandıracak hem de sevindirecek tarzda bir hediye olacaktır. Ev sahibi ismi tasarımıyla ahşap kapı panosu, babanın asaletine yakışır bir hediye seçeneğidir. Panonun ahşap ve kişiye özel tasarımlarda olması, hediyeye ayrı bir etkileyicilik kazandırmaktadır.

Babalar gününde babaya alınacak tüm hediyelik ürünlerin isteğe göre tasarlanabilmesi, klasik hediye seçeneklerinden farklı olduğu için daha anlamlı ve daha özel olmaktadır. Kupa, yastık, anahtarlık, kokulu taş ve ahşap pano gibi hediye seçeneklerinin sadece görünüm amaçlı değil kullanım amaçlı ve kalıcı da olması, babaya şaşırtıcı ve etkileyici bir hediye almanın mutluluğunu yaşatmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.