Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat Hakkında

Siparişinizi teslim almadan kurye yanınızdayken mutlaka kontrol ediniz. Kuryenin paketi açtırmaması göz önünde bulundurulduğunda, paketi hafifçe sallayarak ses gelip gelmediğini kontrol ediniz. Zarar görmüş ise kabul etmeyerek hasar tespit tutanağı tutulmasını isteyiniz ve iade ediniz, tarafımızdan ücretsiz yenisi gönderilecektir. Teslim alınan kargolar sağlam olarak teslim alınmış demektir ve itirazlar kabul edilmeyecektir.Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişinizin 1 - 5 iş günü içinde Aras Kargo ile sevkiyatı sağlanır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.Kargo ücretiniz ne kadar?

Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA.Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.Teslimat anında ben yoksam sipariş kime teslim edilir?
Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz hediyelen.com'a iade edilir.Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-5 iş günü dışındaysa, [email protected] adresinden sipariş numarasınızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.Yurtdışına teslimatınız var mı?

hediyelen.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda Türkiye sınırları içerisinde ve KKTC' ye yapılmaktadır.