Sepetim

Hediye Kalem Set

YAZAR LÜKS KALEM SET Kişiye özel olarak verilebilecek hediyeler arasında ve özellikle kişinin mesleği ile doğrudan alakalı olabilecek bir hediye olmaktadır. Yazar lüks kalem seti kişilerin yazar olan sevdiklerine hediye edebilecekleri hediyeler arasındadır. Kişi bilgilerinin sipariş sürecinde veril..
348,87TL
TUĞRALI LÜKS KALEM SET Hediyelik ürünler arasında yer alan ve kişiye ait hediyelik ürünler arasında yer alan hediyelerdendir isme yazılı hediyelik kalemler. Kişilerin sevdiklerine yeni iş hediyesi ve ofis hediyesi olarak da hediye edilebildiği ürünlerdir. Kişilerin hem sevdiklerini mutlu etmesi ve ..
348,87TL
SOSYOLOG LÜKS KALEM SET Yazının ve kalemin en aktif kullanıldığı alanlardan birisi olan bilim dallarından birisidir. Bu alanda çalışan sevdiği olan kişilerce de tercih edilebilecek hediyelerden birisidir. Kişilerin sevdiklerini mutlu etmesi ve her an anımsanabilmesinin yollarından birisi de hediye..
348,87TL
SAVCI LÜKS KALEM SET Çevremizdekilere sevdiğimizi göstermenin yollarındandır hediyeler. Hediyeler çok çeşitli olmakla birlikte özellikle hediyeler yeni iş hediyesi ya da ofis hediyesi olarak seçiliyorsa kalem setleri bunlardan ilk akla gelenlerindendir. Savcı lüks kalem seti de bunlardan birisidir...
348,87TL
SAVCI HANIM LÜKS KALEM SET Kişiye özel ve mesleki hediyeler arasında yer alan hediyeler arasında yer alan ürünler arasında yer alır isimli kalem. Kişilerin sevdikleri ve değer verdiği kişilere iş yaşamında kullanabileceği ve kullandığı süreçte hediyeyi veren kişiyi hatırlamasının bir aracıdır. Bu ..
348,87TL
SAĞLIK BAKANLIĞI LOGOLU DOKTOR LÜKS KALEM SET Hediyeler insanların günlük hayatının vazgeçilmez bir bütünü olmakla birlikte kimi zaman bu hediyelere hediye sahibinin ismi, mesleği ve bağlı olduğu kurum ve kuruluş isimlerine de yer verilmektedir. Hediyeler çeşitlenirken içerdiği özelliklerde çeşitle..
348,87TL
Psikolojik Danışman Lüks Kalem Set Psikolojik danışmanlar, bireylerin önlerine çıkan sorunlarda nasıl bir yol izlemeleri gerektiği ya da bir amacı olan bireylerin ne yapması gerektiği hakkında yardımcı olurlar. Toplumumuzda çok değerli bir yeri olan bu mesleğin asıl görevi psikoterapi sağlamaktır. ..
348,87TL
Polis Lüks Kalem Set Polisliğin asıl amacı kamu yararına işler yapmak ve kamu düzenini sağlamaktır. Yurdun güvenliğini sağlamak, gerçekleşebilecek tehlikeleri ve olası suçları önlemek dahası suç işlemiş insanları yakalamak polislerin görevleri arasındandır. Polisler için özel üretilmiş olan bu lüks..
348,87TL
Pilot Lüks Kalem Set Helikopter ve uçak gibi hava yolu araçlarını kullanan kişilere pilot denir. Pilotlar uçuş planı hazırlarlar, kalkış zamanında uçuş kulesinden telsizle izin alarak motoru çalıştırırlar ve teknik kontrolleri yerine getirirler. Ayrıca kalkış, rota, alçalış ve inişleri planladığı h..
348,87TL
- 70 Yaprak Kraft Kağıt- Şık Görünmesini Sağlayan Siyah Lastik- Karaçam Tohumlu Kalem- Mavi Renk Kalem Mürekkebi..
244,87TL
Muhasebeci Lüks Kalem Set  Finansal olaylarla ilgilenen muhasebeciler kuruluşlardaki mali işlemleri kaydetme, sınıflandırma, özetleme ve raporlama tarzı işleri yürütürler. Örneğin gelir ve gider kontrolünü hesaplamak ve takip etmek muhasebecilerin görevidir. Günlerinin çoğunu ofis masasında ge..
348,87TL
Mhp Logolu Lüks Kalem Set Son derece güzel bir görünüme sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi logolu lüks kalem setini tanıdıklarınıza hediye etmek için satın alabilirsiniz. Ayrıca bu lüks kalem seti kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Milliyetçi Hareket Pa..
348,87TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 62 (6 Sayfa)

Doğum günleri birçok insan için unutulmaz güzellikte ve keyifte geçen bir gün olarak bilinir. İnsanlar bu özel günde sevdikleri ile beraber mutlu bir şekilde zamanlarını geçirirler. Doğum gününe katılacak olan kişiler de sevdikleri için mümkün olan en güzel hediyeleri almayı istiyorlar. Bilindik tarzdaki hediyeler her ne kadar güzel bir görünüme sahip olsalar da belirli bir zaman sonra insanlar artık karşılarındaki kişilere kişiye özel hediye vermek adına araştırmalar yapıyorlar. Her ne kadar geçmiş dönemlerde bu konuda çok fazla sonuç insanların karşılarına çıkmamış olsa da şimdilerde bu konuda oldukça farklı sonuçlar ortaya çıkıyor.
 
Sevdiklerinize Özel Bir Hediye Verin
 
Şimdilerde hediye fikirleri ile alakalı incelemelerde insanların karşılarına birbirinden farklı tarzlarda hediyeler çıkıyor. Seçeneklerin artması ile beraber ise birçok kişi sevdiklerine ne türde hediye verebileceği ile alakalı akıl karışıklıklarına neden olabiliyor. Özellikle son dönemlere bakıldığı zaman ise görülebileceği üzere kişiye özel kalem setleri en fazla tercih edilen modeller arasında kendine yer buluyor. Kimileri için kalem seti basit bir hediyeymiş gibi görülebilir. Fakat bu hediyenin kişiye özel olarak hazırlanması, hediyeyi çok daha etkili kılmaktadır.
 
Her Zaman Kullanılabilecek Bir Hediye
 
Gerek doğum günü hediyesi gerekse öğretmenler günü hediyesi olarak seçilebilecek olan kalem seti; her bir amaç ile hediye edilebilmesi adına sıklıkla tercih edilebilmektedir. Yalnızca isme özel olarak hazırlanacak olan hediyelerde şık bir şekilde istenilen isim yazılır. Mesleki gruplardaki kişilere verilecek hediyelerde ise meslekleri simgeleyecek tarzda özel baskılar yapılır. Suni deriden hazırlanmış olan kalem kutusu, şık görünümü ile insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Hediye dahilinde 1 adet roller kalem ve 1 adet tükenmez kalem bulunmaktadır. Dijital baskının uygulandığı kalem seti, uzun süreler boyunca kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır.