Sepetim

Çocuk Hediyeleri

• Latte Fincanının her iki tarafında da baskı mevcuttur. • Latte Fincanı Yükseklik 7,5 Cm - Çapı 8 Cm • Latte Fincanı elde yıkanmalıdır...
199,90TL
Kişiye özel masaüstü kalemlikler, istediğiniz tasarıma göre hazırlanmaktadır. Sitemizde bulunan birbirinden güzel tasarımlardan birini seçebilir veya özel tasarım bölümünden hayalinizi bize aktararak daha özel bir tasarım siparişi verebilirsiniz. Masaüstü isimlikler ofis hediyeleri olarak sevdikleri..
209,90TL
Kişiye özel olarak hazırlanan türk kahvesi fincanları, özel günlerde hediye edebileceğiniz muhteşem bir hediye. Kaliteli baskıya sahip, standart türk kahvesi fincanı boyutundadır. Sadece fincana baskı yapılabilmektedir. Doğum günü ve diğer özel günlerde sevdiklerinize hediye alabilirsnizi. Meslek ta..
249,50TL
South Park Notluk 1997 yılından beri ABD yapımı animasyon dizisi South Park’ı bu kadar sevilen yapan nedir bilinmez ama 22 sezondur hala seyrediliyor. Soutpark’ın Yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, farklı bir animasyona imza atarken acaba dünya çapında bu kadar ünlü olabileceklerini düşünmüşl..
254,90TL
Özel olarak tasarlanan hediyelen baskılı yastıklar sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek rahatlıktadır. Bir çok meslek tasarımı ve özel günler için tasarlanan baskılı yastıklar arasından sevdiğiniz istediğiniz modele karar vermek zor olacaktır. Dilerseniz özel tasarım bölümünden hayalinizdeki tasarımı..
199,90TL
Kişiye özel termoslar ile içeceklerinizi kısa süreli soğuk veya sıcak muhafaza ederek tüketebilecekseniz. İsme özel tasarlanan termoslardan size uygun tasarımı seçip sipariş vererek bu keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Yazın içeceklerinizin soğuk kalmasını sağlayabilir kışında sıcak kalmasını sağlayar..
399,90TL
Kişiye özel masa takvimi, fotoğraf kağıdına baskı alınmaktadır. Kaliteli baskısı ile fark yaratan masa takvimleri sevdikleriniz için güzel bir hediye seçeneğidir. 12 ayın tamamında aynı tasarım bulunmaktadır. Fotoğraf baskılı olanlarda 12 aya farklı fotoğraf eklenebilir. Doğal ahşap standı ile çok ş..
129,90TL
Kişiye özel masaüstü kalemlikler, istediğiniz tasarıma göre hazırlanmaktadır. Sitemizde bulunan birbirinden güzel tasarımlardan birini seçebilir veya özel tasarım bölümünden hayalinizi bize aktararak daha özel bir tasarım siparişi verebilirsiniz. Masaüstü isimlikler ofis hediyeleri olarak sevdikleri..
209,90TL
Hediye Çikolata ile İlgili Bilinmesi Gerekenler :4*4 boyutunda 20 adet sütlü madlen çikolata8*8*3 ölçülerinde asetat kapaklı kraft kutu içinde gönderilir.Tasarım etiket ile orijinal çikolata ambalajının üzerine yapıştırılmaktadır...
249,90TL
Seramik malzemeden üretilmiştir, üst kısmı ahşaptır. Kalemlik yükseliği 8,5 cm çapı 8 cm'dir.Kutulu olarak gönderilir.Süblimasyon baskı tekniği ile kalemliğin her iki tarafına baskı yapılır...
199,90TL
Pokemon Notluk Japonların efsane çizgi filmi Pokemon’larla 1998 yılında tanıştık Önceleri çizgi film olarak hayatımıza giren Pokemonlar, çizgi roman ve oyunu ile o dönemlerin vazgeçilmezi olmuşlardı. 21 senedir hayatımızda olan Pokemonlar ise şimdi teknolojinin de gelişmesiyle cep telefonlarından ..
254,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)

Hediye almak veya hediye vermek toplumumuzda çok sık yapılmaktadır. Özel günlerde, doğum günleri, kutlama tebrikleri, yıl dönümleri, iş terfileri, okul başarıları gibi günlerde sevdiklerimize hediye vermek isteriz.
            
Sevdiklerinizde İz Bırakın

Peki, hediye seçerken neleri göz önünde bulundurmalıyız? Sevdiğimiz, bizim için özel olan insanlara hediye alırken çok düşünürüz. Alacağımız kişiye özel hediye olarak tasarlanabilir. Mesela, kişinin isminin yazılı olduğu bir kupa son derece iyi bir hediye fikridir. Yine masa isimliği, ismine özel termos bardaklar, ismine özel duvar saati gibi yıllarca kullanmaktan bıkmayacağı eşyalar arasında olacaktır.
           
İnsanlar, belki de en çok doğum günlerinde hatırlanmak ister, doğum günü hediyesi de tabii olmazsa olmazdır. Doğum günlerinde alınacak hediyelerin maddi boyutundan çok kişinin seveceği karşısındakinin onu düşündüğünü ve sevdiğini belirteceği bir hediye olsun isterler. Mesela, bir kalem veya kalemlik olabilir. Yine doğum günü olan kişinin üzerinde doğum tarihi işaretlenmiş masa takvimi son derece ince düşünülmüş bir hediye olabilir.

Çocukları Unutmayın!
            
En zevkli ve en eğlenceli hediye verilenler kuşkusuz ki çocuklardır. Çocuklar mutlu olmayı yetişkinlerden daha iyi bilirler. Onları mutlu etmek için alınabilecek çocuk hediyesi sevdiği bir çizgi film veya masal kahramanı baskılı herhangi bir obje olabilir. Örneğin üzerinde sevdiği bir karakterin baskısının olduğu bir anahtarlık, ya da aynı şekilde baskılı bir bardak, ya da kalemlik hem çok kullanacağı hem de çok seveceği bir hediye olacaktır.