sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Ürünler

Kurumsal firmaların özel günlerde veya firma için önemli günlerde dağıttıkları promosyon ürün çeşitleri mevcuttur. www.hediyelen.com sitesinde yer alan kurumsal hediye ürünler firmaların tercih edebilecekleri ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Promosyon ürün modellerinden şöyle bahsedebiliriz...

Bez Çanta: Kumaş türü olarak ham bez kullanılmıştır. Bez çantanın her iki tarafı da logo baskılı ürünler olarak firmaların logoları veya istedikleri herhangi bir baskı yapılabilmektedir. Doğa dostu natürel bir ürün olarak firmalar tercih edebilirler.

Masa Takvimi: Firmaların promosyon ürün olarak tercih edebilecekleri masa takviminde istenilen dijital baskı yapılabilmektedir. Ahşap stant detayı yer alan masa takvimi en şık tasarımlar arasında yer almaktadır.

Masaüstü Organizatör: Masaüstü organizatör promosyon ürünlerde, kalemlik, notluk, yapışkanlı küçük not kağıtlar ve ataçlık bölümü yer almaktadır. Bu ürünün üstüne de istenilen dijital baskı yapılabilmektedir.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Kalem Set: Promosyon olarak tercih edilen kalem set, kişiye özel olarak isim yazılarak baskı yapılabilmektedir. Kalem kutusu ve 2 adet kalem olarak tasarlanmış üründe firmaların logoları da dijital baskı olarak uygulanabilmektedir.

Ahşap Stantlı Fincan: Kurumsal firmalar veya kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu promosyon üründe ahşap stant detayı ve mıknatıslı kaşık detayı yer almaktadır. 

Masaüstü İsimlik: Doğal taştan yapılan bu ürün, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Kişinin ismi ve firma logosu baskı olarak doğal taşın üstüne uygulanabilmektedir. Promosyon ürün kategorisinde yer alan masaüstü isimlik, doğal taş özelliği ile dikkat çeken bir üründür.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.