Sepetim

Kişiye Özel Notluk

South Park Notluk 1997 yılından beri ABD yapımı animasyon dizisi South Park’ı bu kadar sevilen yapan nedir bilinmez ama 22 sezondur hala seyrediliyor. Soutpark’ın Yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, farklı bir animasyona imza atarken acaba dünya çapında bu kadar ünlü olabileceklerini düşünmüşl..
254,90TL
Pokemon Notluk Japonların efsane çizgi filmi Pokemon’larla 1998 yılında tanıştık Önceleri çizgi film olarak hayatımıza giren Pokemonlar, çizgi roman ve oyunu ile o dönemlerin vazgeçilmezi olmuşlardı. 21 senedir hayatımızda olan Pokemonlar ise şimdi teknolojinin de gelişmesiyle cep telefonlarından ..
254,90TL
Minyon Notluk 2010 yılında hayatımıza giren bir başka çizgi film ve animasyon filmi kahramanları olan Minyonları neredeyse sevmeyen yoktur. 3 parmaklı, zaman zaman tek gözlü, 5 farklı saç stili olan bu minik sevimli yaratık Minyonlar, film dünyasında her sene yeni bir macera ile karşımıza çıkıyor...
254,90TL
Kitapseverlere Notluk Kitap okumak bir tutkudur. Okumayı sevenler, odalarında, işyerinde ve çalışma masalarının üzerlerinde, kitap raflarında ya da kütüphanelerinde kitap biriktirmeyi severler. Kitap okumayı seven,  aynı zamanda yazmayı ve not almayı sevenlere sitemiz çok özel bir notluk hazı..
254,90TL
Kedi Severlere Notluk Kedileri sevenlere, kedi imajlarını üzerinde, defterlerinde, diğer aksesuarlarında taşımayı sevenlere bir farklılık da bizden…. Kedi severlere notluk ile masaüstünüze geliyor. Doğa dostu, geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş, post-it, takvim, tükenmez kalem, fosforlu kalem, sil..
254,90TL
Industrial Engineer Notluk Eğer çevrenizde endüstri mühendisi tanıdığınız varsa ve doğum günü yaklaşıyorsa notluk hediyesi almanız sizi bu hediye telaşesinden oldukça kurtaracaktır. Doğum günü hediyesi olarak verilen notluk hediyesi özellikle mühendisler için oldukça işe yarar olmaktadır. Herhangi..
254,90TL
Hemşire Notluk Hemşire notluk hediyesi son zamanlarda hediye olarak verilmek için alınan en ideal hediyelerden biri olarak son derece çok alınmaktadır. Kişiye özel hediye kapsamında alınan notlukların üzerlerine hediye olarak vereceğiniz hemşire tanıdığınızın ismini de yazdırabilmektesiniz. Böylel..
254,90TL
Hello Kitty Notluk Hello Kitty severler bu notluk tam da size göre. İsterseniz kendiniz için isterseniz de sizin gibi hello kitty severler için tercih edebileceğiniz notluk tamamen geri dönüşümlü malzemelerden doğa dostu olarak üretilmiştir. Doğum günü hediyesi ya da yeni iş hediyesi olarak yakınl..
254,90TL
Fashion Designer Notluk Eğer çevrenizde moda tasarımcı bir tanıdığınız varsa ve ona hediye almakta zorluk çekiyorsanız Fashion Designer Notluk hediyesi tam da size göredir. Kişiye özel hediye olarak verilebilecek nadir hediyelerden olup son derece kullanışlı ve hızlı bir şekilde not almak için old..
254,90TL
Eric Cartman Notluk  South Park animasyon karakteri Eric Cartman diğer animasyon kahramanlarından en önemli farkı 'sivriliği'... Bu animasyon dizisinde sosyal, dini, kültürel, siyasal birçok gönderme üzerine kurulu olması farklı hale getiriyor.  Bu anlamda South Park çizgi filminin dünya ..
254,90TL
Electrical Engineer Notluk Birçok elektrik mühendisi hızlı proje notu almakta zorluk çekmektedir. Bununla birlikte proje yetiştirmeleri de aksayabilmektedir. Elektrik mühendisine özel notluklar ise tam olarak bu noktada çok işe yaramaktadır. Özellikle yeni iş hediyesi olarak verilebilecek düzeyde ..
254,90TL
Eczacı Notluk Eczacılık sağlıklı insan hayatına katkı sağlayan kutsal meslek… Eczacı dostlarınız için özel olarak tasarlanmış bu notluk setleri tam da onlara layık. Doğum günü hediyesi, eczacılar günü hediyesi ya da yeni iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz notluk setini bu mesleğe emek vermiş..
254,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)

Kişiye Özel Notluk

Kişiye özel notluk hediyesi son zamanlarda yeni iş hediyesi olarak anılan en popüler hediye çeşitlerindendir. Hediyelen web sitesi aracılığı ile birçok kişiye özel notluk hediyesine ulaşım sağlanması mümkündür. Her kişiye uygun olabilecek notluğun bulunduğu bu sayfada onlarca notluk çeşidi vardır. Bu çeşitliliğin arasından hediye vermek istediğiniz kişiye özel notluğun bulunması ise oldukça kolaydır.

Kişiye Özel Notluk Çeşitleri ve Tasarımları

Kişiye özel notluk ürün çeşitleri herkese uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu çeşitlilik sadece kişi bazlı olmamakla birlikte çeşitli ünlü kişilerin ya da akımların da tasarımları bulunmaktadır. Tasarımsal olarak profesyonel bir çalışma gösterilmiş olup hiçbir şekilde eksik bir yer bırakılmamıştır. Çeşitli eczacılar için de Breaking Bad dizisi severler için de hediyelik notluk bulmak mümkündür. Genel olarak her zevke ve kişiye uygun bir şekilde tasarımsal bir çeşitlilik bulunmaktadır.

Kişiye özel hediye olarak alınabilecek en uygun hediyelerden biri olan kişiye özel notluk ile birlikte sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek oldukça kolay olmaktadır. Bununla birlikte satın alınacak olan notluğun üzerine özel istek ile birlikte kişisel not ya da isim yazdırma da yapılabilmektedir. Böylece tam olarak kişiye özel bir hediye elde etmek mümkün olmaktadır. Hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecektir. Ona ait bir tasarım da bulunduğu takdirde ortaya mükemmel bir hediye ortaya çıkacaktır.

Kişiye özel notluk hediyeleri bir doğum günü hediyesi olarak verilmek için de çok uygundur. Doğum günü kişisinin zevkine ve ilgisine göre en beğeneceği kişiye özel notluk seçildikten sonra üzerine isim de yazdırılabilmektedir. Özel bir hediye olarak tasarlanan bu notluk hediyesi de doğum gününe hazır bir şekilde size ulaşacaktır. Sevdiğiniz kişiye hediyeyi verdiğinizde de ortaya güzel bir tablo çıkacaktır.

Kişiye Özel Notluk İçindekiler

Notluk içerisinde 5 adet post-it, tükenmez Kalem, fosforlu kalem, zımba makinesi, silgi, kalemtıraş ve ataç bulunmaktadır. Bunlarla da kalmayarak üzerinde takvim de olan kişiye özel notluklar oldukça kullanışlı olması ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Hediye verilmesi ile birlikte manevi bir değer olduğu gibi yarar da sağlamaktadır.