sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Notluk

Kişiye özel notluk hediyesi son zamanlarda yeni iş hediyesi olarak anılan en popüler hediye çeşitlerindendir. Hediyelen web sitesi aracılığı ile birçok kişiye özel notluk hediyesine ulaşım sağlanması mümkündür. Her kişiye uygun olabilecek notluğun bulunduğu bu sayfada onlarca notluk çeşidi vardır. Bu çeşitliliğin arasından hediye vermek istediğiniz kişiye özel notluğun bulunması ise oldukça kolaydır.

Kişiye Özel Notluk Çeşitleri ve Tasarımları

Kişiye özel notluk ürün çeşitleri herkese uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu çeşitlilik sadece kişi bazlı olmamakla birlikte çeşitli ünlü kişilerin ya da akımların da tasarımları bulunmaktadır. Tasarımsal olarak profesyonel bir çalışma gösterilmiş olup hiçbir şekilde eksik bir yer bırakılmamıştır. Çeşitli eczacılar için de Breaking Bad dizisi severler için de hediyelik notluk bulmak mümkündür. Genel olarak her zevke ve kişiye uygun bir şekilde tasarımsal bir çeşitlilik bulunmaktadır.

Kişiye özel hediye olarak alınabilecek en uygun hediyelerden biri olan kişiye özel notluk ile birlikte sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek oldukça kolay olmaktadır. Bununla birlikte satın alınacak olan notluğun üzerine özel istek ile birlikte kişisel not ya da isim yazdırma da yapılabilmektedir. Böylece tam olarak kişiye özel bir hediye elde etmek mümkün olmaktadır. Hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecektir. Ona ait bir tasarım da bulunduğu takdirde ortaya mükemmel bir hediye ortaya çıkacaktır.

Kişiye özel notluk hediyeleri bir doğum günü hediyesi olarak verilmek için de çok uygundur. Doğum günü kişisinin zevkine ve ilgisine göre en beğeneceği kişiye özel notluk seçildikten sonra üzerine isim de yazdırılabilmektedir. Özel bir hediye olarak tasarlanan bu notluk hediyesi de doğum gününe hazır bir şekilde size ulaşacaktır. Sevdiğiniz kişiye hediyeyi verdiğinizde de ortaya güzel bir tablo çıkacaktır.

Kişiye Özel Notluk İçindekiler

Notluk içerisinde 5 adet post-it, tükenmez Kalem, fosforlu kalem, zımba makinesi, silgi, kalemtıraş ve ataç bulunmaktadır. Bunlarla da kalmayarak üzerinde takvim de olan kişiye özel notluklar oldukça kullanışlı olması ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Hediye verilmesi ile birlikte manevi bir değer olduğu gibi yarar da sağlamaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.