sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 ... 8
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 365 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Arkadaşa Hediye

Arkadaşa hediye seçimi pek çok kişi için oldukça meşakkatli ve düşündürücü bir iştir. Oysaki doğru bir alış veriş sitesinden yapılacak araştırma işleri aslında fazlası ile kolaylaştıracak nitelikte olabilir. Hediyelen olarak arkadaşa hediye konusunda pek çok kişiye orijinal fikirler sunmaktayız.

Müzik ile ilgilenen bir arkadaşa onu özel hissettirecek gitarist tasarımlı ahşap bir panoya ne dersiniz. Doğum günü hediyesi olarak yine kişiye özel isim yazılmış anlamlı kupalar başka bir alternatif olarak iyi bir seçim olabilir. Evine düşkün bir arkadaşa isme özel bir anahtarlık ya da uykuyu çok sevdiğini düşündüğünüz bir sevdiğinize ona özel tasarlanmış bir yastık da farklı bir doğum günü hediyesi alternatifleri içindedir. Özel tasarım yastıklar için isteğe göre fotoğraf eklemesi de yaptırabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça rağbet gören kokulu taşlar ile sevdiğinizin ismini taşlar ile yazdırabilirsiniz.

Kişiye özel olarak hazırlanan ve çeşitli figür alternatifleri sunan ahşap mühür de orijinal hediye arayanlar için oldukça özel bir hediye seçeneği olacaktır. Bahsi geçen ahşap mühürlerde dilerseniz hediye edeceğiniz kişinin mesleğini de dikkate alarak düzenleme isteyebilirsiniz. En yakın arkadaşınıza en iyi dost konseptli kupa ya da futbola düşkünlüğü olan sevdiğinize ise futbol konseptli kupa tercih edebilirsiniz. Kişiye özel bu kupalar dilerseniz sizlerin isteği doğrultusunda fotoğraflar ile de canlılık kazandırılmaktadır. 2 adet fotoğraf ekleyerek ister sevdiğinize isterseniz de yakın arkadaşlarınıza oldukça değerli bir hediye vermiş olursunuz.

Kupa alternatifleri içinde Cem Karaca figürlü tasarımlardan tutun da bir dönemin fenomen dizisi olan Poyraz Karayel repliklerine kadar pek çok farklı tasarımı kolaylık ile bulabilirsiniz. Hediye seçmek artık hiç de zor değil. hediyelen.com'a gel hediyen tarzını belirlesin. Sevdikleriniz için orijinal hediyelere site üzerinden kolayca edinebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.