sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

İnşaat Mühendisi Hediyeleri

Günümüzde her iş sektöründe çalışan kişiler için özel ürünler ortaya çıkarılmakta ve bu ürünler, kişilerin özel doğum günleri için ayrıcalıklı olmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde yapılan tasarım ve baskı modelleri sayesinde ortaya çıkarılan kişiye özel hediye çeşitleri, inşaat mühendisleri içinde anlamlı olabilmektedir. Çeşitli malzeme ve ürünlerin üzerine yapılan yazı ya da görsel baskılar sayesinde, çalışmış oldukları iş alanı ile ilgili parlak fikirli hediyeleri kolay şekilde satın alabilir ve uygun fiyatlar üzerinden sevdiğiniz arkadaşlarınıza sunabilirsiniz.

İnşaat Mühendisi Hediyesi Çeşitlerinde Yer Alan Ürünler

İnşaat sektöründe hizmet veren kişiler, genel olarak inşaat alanlarında boy göstermektedir. İnşaat alanları denince de akla ilk olarak koruma amaçlı takılan kasklar ve vinç cihazları gelmektedir. Bu tür görsel içeriklerin özel baskı cihazları ile basılmış olduğu ürünler arasında ise kupa bardaklar, yastıklar, kalemlikler, fincanlar ve taş kaplamalı özel isimlikler bulunmaktadır. Kadın mühendis hediyesi olarak, insanlar arasında daha çok kask ve bina baskılı yastık modelleri tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kişiye özel olarak basılan isimlikler de sıkça talep görmektedir. Diğer ürün çeşitleri ise erkek ya da kadın mühendisler için ortak olarak alınabilmekte ve uzun yıllar anlamlı hediye olarak kullanılabilmektedir.

İnşaat Mühendisi Hediyelerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

İnternet üzerinden kolay şekilde sipariş verebilecek olduğunuz bu ürün ve çeşitlerinde, belirli gün aralıklarında indirim ya da kampanyalı fiyatlar yer almaktadır. Söz konusu olan hediye fiyatları, ürünlerin çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Özel baskılı olan kupa bardak, özel baskılı yastık çeşitleri yaklaşık 29,90 TL değerinde olmakta ve bunun yanı sıra özel baskılı fincan ve isimlik hediyeleri de 39,90 TL olarak görülmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.