sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Mimar Hediyeleri

Mimarlık Mesleğinde Olanlara Özel Hediyelere

Mimarlık mesleğine yeni adım atmış kişiler için mesleğe hoş geldin imzası taşıyan onlarca çeşit hediye imkanı bulunmaktadır. Bununla birlikte uzun süredir bu mesleğin içerisinde yer alıp hediye yüzeylerinde mesleklerinin inceliklerine dair görsel emareler taşıyan mimar hediyeleri bulmak da söz konusu olmaktadır. Yükselen bir bina grafiğinin grafiti değerleri ile birlikte sunulduğu hediyeler son derece sportif ve modern çağrışımları beraberinde getirmektedir.

Görselin alt kısmında büyük harflerle MİMAR yazması ise vurguyu arttırmaktadır. Mimarların yoğun çalışma sürelerinde çay ve kahve vakitlerini çok daha keyifli bir noktaya taşıyan bu kupaları özel ambalajları ve ücretsiz kargo seçenekleriyle tedarik etmek mümkün olmaktadır. Bir mimarın günlük meslek rutinini ihtiva eden şehirden manzaralar kareleri de bu dayanıklı ve estetik kahve fincanlarının yüzeyinde bol bol kullanılmaktadır. İsteyenler ve talepleri bu yönde olanlar için şehir manzarasının son derece başarılı ve profesyonel bir şekilde yansıtıldığı yastıklar da alınabilecek özel armağanlar kategorisinde bulunmaktadır.

Yastıkların son derece rahat ve konforlu olması ise hediyenin kalitesini çok daha yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Yastıklar yatak odalarında kullanılabileceği salon ve oturma odalarında da dekoratif birer unsur olarak değerlendirilme özelliğine sahiptir. Farklı bir mimarlık dalı olan iç mimarlar da bu hediye kategorileri dahilinde unutulmamış durumda. Bununla birlikte üzerinde yüksek mimar yazan kupalar ve duvar saatleri de özel günleri çok daha anlamlı kılacak armağan çeşitleri arasında bulunuyor. Bayan mimarlar için ise tamamen pembe renginin zarif bir şekilde kullanıldığı ve üzerinde bayan bir mimarın sevimli görselinin bulunduğu kupalar mevcut.

Mimarlar İçin Kişiye Özel Hediyeler 

Mimarlar için kişiye özel hediye seçeneklerinde isim ve soy isim yazdırmanın yanı sıra burçlara göre de tasarım yaptırmak mümkündür.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.