Sepetim

Hediye Sepetleri

İsme Özel Çikolata ve Türk Kahvesi Fincanı Hediye Sepeti​Kalp kutu içinde evin hanımı tasarımlı 30 adet 4cm kare çikolata ve 1 adet evin hanımı türk kahvesi fincanından oluşan hediye sepeti özel günlerde sevdiklerinnize hediye edebileceğiniz muhteşem bir hediye fikiri...
729,90TL
Kalp kutu içinde evin hanımı tasarımlı 30 adet 4cm kare çikolata ve 1 adet evin hanımı türk kahvesi fincanından oluşan hediye sepeti özel günlerde sevdiklerinnize hediye edebileceğiniz muhteşem bir hediye fikiri...
729,90TL
Evin Beyi Çikolata ve Türk Kahvesi Fincanı Hediye Sepeti​Kalp kutu içinde evin hanımı tasarımlı 30 adet 4cm kare çikolata ve 1 adet evin hanımı türk kahvesi fincanından oluşan hediye sepeti özel günlerde sevdiklerinnize hediye edebileceğiniz muhteşem bir hediye fikiri...
729,90TL
1 adet iki fincanlık bakır cezve 2 adet kişiye özel türk kahvesi fincanı kalp kutuda gönderilmektedir. Özel günlerde hediye arıyorsanız hiç düşünmeden satın alabileceğiniz güzel bir hediye fikiri.***Stok durumuna göre kırmızı veya krem kenarlı kalp kutuda gönderilir...
449,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hediye Sepetleri

Hediye almak ve hediye vermek, insanı mutlu eden eylemler arasındadır. Karşısındaki kişiye verilen değerin aktarılması kapsamında yüksek öneme sahiptir.

Hediye verilecek kişinin yakınlık durumu, cinsiyeti, sevdikleri göz önünde bulundurularak seçim yapılabilir. Hediyenize karar verdikten sonra, artık sıra sizde. Hediyeyi verirken güzel bir sunum ile takdim etmeniz gerekir. Bu durumda hediye amacına doğrudan ulaşabilir. 

Kişiye Özel Hediye

Karşınızdaki kişiye kendini özel hissettirmek isteyenler için ideal seçim olacaktır. Kişiselleştirilen hediyeler ile verdiğiniz hediyeye nitelik katabilirsiniz. Kişiye özel hediye olarak adlandırılan türde, kişi ismi ya da özel bir söz işlenerek hediyeye değer katılabilir.

Hediyenin verileceği kişinin yakınlık durumuna ya da cinsiyetine göre farklı şekillerde hazırlanabilir. Kullanım amacına göre çeşitli modellerde hediye bulmak ve hazırlatmak mümkündür. Bir hediyenin kişiye özel olabilmesi için, benzersiz özellikte hazırlanmış olması gerekir. İsminin yazılması buna örnek verilebilir. 

Sevgiliye Hediye

Romantik çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ve özel günlerde tercih edilen hediye türlerinin kullanımı oldukça yaygındır. Sevgiliye hediye almak için karşı tarafı iyi tanımalı ve istenilen mesajı bu hediye ile verebilirsiniz.

Tam 12’den vurabilmek için sevgiliniz ile konuşmalarda tüyolar alabilir en doğru hediyeyi seçebilirsiniz. Standart görülen ve herkes tarafından kullanılan hediyeler ile memnuniyet sağlanamayabilir. Bu nedenle seçim aşaması çok önemlidir.

Hediye Sepeti

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve bir hediyeye karar veremeyen kişiler için ideal hediye seçimidir. İçerisinde muhtelif şekilde farklı bulunan parçalarla karşınızdakine sürpriz yapabilirsiniz. İster sevdiklerinize ister iş arkadaşlarınıza yapabileceğiniz sürprizlerde seçebileceğiniz hediye sepeti içeriği tamamen size kalmış.

Yiyecek maddelerinden oyuncaklara, mücevherlerden giyecek malzemelere kadar geniş bir yelpazede seçim şansınız bulunmaktadır. Farklı bir tarzda hediye vermeyi düşünen kişiler için mantıklı bir seçim olacaktır.