Sepetim

Hediye Bez Çanta

Kişiye Özel Bez Örgü Çantası ile İlgili Bilinmesi GerekenlerHam bez kumaş (145gr/m2)45 cm genişlik - 35 cm yükseklik - 30 cm sap uzunluğu - 2 cm sap genişliğiÇift yönlü dijital baskıSadece soğuk su ile elde yıkanmalıdır...
119,90TL
​Dijital baskı kalitesiyle çift taraflı olarak hazırlanan bez çanta siparişiyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden farklı 7 tasarımla hazırlanan kişiye özel hediye seçeneğinde isim ve mesaj yazmak için yeterli alan bırakılmıştır. Sipariş esnasında ürün üzerine yazılacak isim ve mes..
119,90TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Kişiye Özel Bez Çanta

Hediyeleşme Türk Milletinin genlerinden olan sosyal, ahlaki dayanışma ve sevgi semboldür. İnsanlar sevdiklerine içinden gelerek karşılık beklemeksizin hediyeler alarak karşı tarafa olan muhabbetini belirtir. Ayrıca özel günlerde de hediyeler üzerine büyük anlamlar yüklenerek bir tür sevginin somutlaştırılması hedeflenir. 

Günümüzde birçok firma çok sayıda hediye seçenekleri sunmaktadır. Bunlar içerisinde ise özelleştirilmiş hediye türleri kişilerce daha fazla tercih edilmektedir. Bir doğum günü hediyesi alınmak istendiğinde hediye edilecek kişinin ismi, mesleği hediyeler üzerine şık tasarımlarla işlenerek normalin dışına çıkılmaktadır.

Hediye alırken şık ev estetiklik önemli olduğu kadar işlevsellik alanları da göz önünde tutulmalıdır. Örneğin; günümüzde market alışverişlerinde poşetler ücretli hale getirilerek çevreyi koruma hedeflenmiştir. Bu da insanları bez çantalara yöneltmiştir. İşte tam bu noktada hem kullanışlı hem de estetik tasarımlarla hediye seçiminde kişiye özel bez çanta karşımıza çıkmaktadır. Bez çantaların özellikleri şu şekildedir:
- Çevreci ham maddelerden üretildiği için doğaya zarar vermez.
- İnsan sağlığına zarar vermez
- Uzun ömürlüdür.
- Tek seferlik alma durumunda ekonomiktir.
- Alışverişlerde kullanılacağı gibi kişisel çanta olarak da kullanılabilir.
- Klasik tasarımlarıyla otantik bir görünüme sahiptir.
- Türk kültürünün motiflerini yansıtır.

Yukarıda belirtilenler göz önüne alındığında kişiye özel hediye tasarımı ve üretimi yapan firma 4 başlık altında isme özel hediye bez çanta seçeneği sunmaktadır:
- Kişiye özel bez çanta
            Birçok farklı tasarımlarıyla gündelik kullanıma uygun hale getirilmiş özel bir hediyedir.
- Kişiye özel bez alışveriş çantası
            Alışverişlerde kullanılmak üzere daha sıkı ve sağlam dokunmuş bez çanta estetik tasarımlarıyla beğenilere sunulmuştur.
- Kişiye özel bez örgü çantası
            El işleriyle uğraşanlar için tasarlanan bu bez çanta diğerlerine daha büyük ebatlarda imal edilmektedir. Aynı şekilde kişiye özel tasarımlar 
- Kişiye özel anneye hediye bez çanta