Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 79 80 81
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
39,90 TL
29,90 TL
%25 indirimli
Toplam 3232 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 79 80 81

Ofis Hediyeleri

İnsanlar günümüzde yaşantıları içerisinde zamanlarının büyük bir kısmını işyeri ve ofislerinde geçirmektedirler. Dolayısıyla ofisler çalışanların ikinci evi haline gelmiştir. Buna paralel olarak insanların ofislerinde bulunan tablo ve biblo gibi birçok ürün de ofiste harcanan zamana eşit orantıda bir özen ile seçilir. Çalışan kişilere yılbaşı ve terfi gibi kutlama gerektiren dönemlerde alınabilecek en isabetli hediye alternatifi ofis hediyeleridir. Ofis hediyeleri kategorisi içerisinde bulunan seçenekler arasında mutlaka sizin için uygun olan hediyeyi bulabileceksiniz. Ofis hediyeleri bir başkasına hediye edilebileceği gibi bu ofis ürünlerinden kendiniz için de alabilir, ofisinizi tamamen sizi yansıtır hale getirebilirsiniz.

Ofis Hediyeleri Alternatifleri

Sitemiz içerisinde ofis hediyeleri kategorisinde farklı fiyat ve modelde birçok ürün mevcuttur. Bu seçenekler arasında ister kişisel isterseniz de hediye alacağınız kişilere özgü hediyeler seçebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak ofis ve iş yerlerinde kullanılan elektronik alet ve aparatlarda eskiye nazaran çok daha fazladır. Bu durum ofis için seçilebilecek hediyeler arasında teknolojik aksesuarları bir adım öne çıkarmaktadır. Özellikle farklı tasarımlarıyla dikkat çekenhard disk, usb bellek ve usb çoklayıcı gibi elektronik hediye çeşitleri ofis için ideal birer hediyedir. Bu ürünlerin yanı sıra sitemiz üzerinden kolayca erişebileceğiniz ofis içerisinde kullanılacak, hediye sahibini ve verdiğiniz değeri yansıtabilecek bir kalemlik, bir tablo, bir kahve kupası küçük bir biblo ya da şık bir çerçeve güzel birer hediye alternatifi olacaktır.

Mesleklere Özel Ofis Hediyeleri

Ofis hediyeleri içerisinde en şık ve en tercih edilir olanlar mesleklere özel olarak hazırlanan ofis hediyeleridir. Mimarlıktan doktorluğa her mesleğe özgü hazırlanan hediyeler aldığınız hediyenin adeta hediye sahibinin kartviziti haline gelebilmektedir. Özellikle masa üstlerini süsleyen mesleki biblolar oldukça şirin ve esprili bir hediye seçeneğidir. Bu tarz bibloları bir başkasına hediye edebileceğiniz gibi ofisinizi renklendirmek ve size özgü bir hale getirmek amacıyla kendiniz için de alabilirsiniz. Sitemizde mesleklere özel olarak hazırlanan pek çok farklı aksesuar ve ürüne ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.