sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Ziraat Mühendisi Hediyeleri

Kişinin başarısını kutlamak ve özel günlerde mutlu etmek amacıyla verilen herhangi bir şeye hediye denir. Hediyelerin en özeli ise kişiye özel hediye verilmesidir. Kişiye özel hediyeler, insanın daha özel hissetmesine sebep olmaktadır. Ziraat mühendisi hediyeleri de bu kişiye özel hediyeler arasında yer almaktadır ve mühendis hediyesi çeşitleri hediyelen.com adresinde bulunmaktadır.

Ziraat Mühendisleri İçin Bardaklar Ve Yastıklar

Ziraat mühendisleri hediyelerinde en sık tercih edilen bardak çeşitleridir. Bu bardaklar kaliteli porselenden yapılmaktadır. Üzerlerinde ziraat mühendisleri ile ilgili amblemler yer almaktadır. Bu amblemler kişilerin tercihlerine göre değişmektedir. Genel olarak bu amblemler kadın veya erkek ziraat mühendisi figürlerdir. Bardak çeşitleri olarak fincan bardak veya kupa bardak olarak seçilmektedir. Tercih edilen bu figürler sadece bardak üzerine değil aynı zamanda yastık kılıfları üzerine de basılmaktadır. Kullanılan ana renk beyazdır. Beyaz rengin üzerinde ise genel olarak ziraatın rengi olan yeşil renk hakimdir.

Ziraat Mühendisleri İçin Saat ve İsimlik

Herkesin evinde veya ofisinde genel olarak kullandığı eşya saattir. Kişiye özel hediyelerde saatlerin üzerine kişi ile ilgili figürler eklenmektedir. Ziraat mühendisleri için ise bu saatler ziraat malzemeleri ve ziraat mühendisi figürleri ile şekillendirilmiştir. Saat dışında yeni işe başlamış bir kişiye genelde isimlik hediye edilmektedir. Bu isimlik, ziraat mühendislerinde saatlerde olduğu gibi ziraat malzemeleri ve ziraat mühendisi figürlerinin yanına hediye edilecek kişinin adı, soyadı ve mesleği yazılmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.