Sepetim

Kişiye Özel Masaüstü Organizer

Sevdiğinize, eşinize, nişanlınıza, sözlünüze güzel bir sevgililer günü, yıl dönümü ya da doğum günü hediyesi almak istiyorsanız Ofis Hediyesi seçenekleri de düşünebileceğiniz alternatifler arasında yer almalıdır. Bu masaüstü organizerde yaşlı bir çiftin resmi çizilerek tasarlanmıştır. Birbirinden gü..
149,90TL
Minik dostlarımızın her türlü sorununda canlarını emanet ettiğimiz çok sevgili veterinerlere küçük bir jest yapmak istiyorsanız Ofis Hediyesi olarak masaüstü organizer almayı düşünebilirsiniz. Sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz, arkadaşınız veteriner ise, mesleğe yeni başlamış ya da yeni bir ofiste çalı..
149,90TL
Gerek kişilerin gerekse işletmelerin vergi sorumluluklarını hesaplayarak, vergi ödemelerini kontrol ederek vergi kaçaklarını tespit eden vergi müfettişi bir sevdiğinize ona özel hissettirecek bir Ofis Hediyesi alabilirsiniz. Vergi müfettişleri meslekleri gereği sürekli hesap yapmakta ve evraklarla u..
149,90TL
Masaüstü organizer hediye seçimi ile sizler de her daim sevdiklerinizin yanında olabilir, onları taçlandırabilirsiniz. Ofis hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bu orginazer ile sevdiklerinize masaüstüne kullanım kolaylığı sunabilirsiniz. Doğa dostu olarak uzman ekip tarafınca üretilen bu üründe..
149,90TL
Tıp doktorlarının eli, ayağı olan ve hastalara güler yüzleri ile ilgi ile yaklaşan ve hastaların tüm bilgilerini not eden tıbbi sekreterlerimize özel günlerde ya da işe yeni girdiklerinde özel ve güzel bir hediye arıyorsak doğru adresteyiz. Ofis Hediyesi ürünleri oldukça çeşitli olup her meslek grub..
149,90TL
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler; Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir. Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir. Dijital baskı uygulanmaktadır. Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüle..
149,90TL
Sevdiklerinizin her daim aklında kalabilmeniz adına sizler için üstün tasarıma, şık görselliğe sahip masaüstü organizerleri satışa sunmaktayız. Ofis hediyesi olarak da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu üstün tasarım ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yüzde yüz doğa dostu olma özelliğine s..
149,90TL
Tüm Galatasaray hayranlarının çok seveceği masaüstü organizer hediyesi, sevilmesinin aksine oldukça kullanışlı da bir üründür. Galatasaraylı bir sevdiğinize vereceğiniz masaüstü organizer hediyesi onu tam anlamıyla mutlu edecektir. Ofis hediyesi kapsamında da verebileceğiniz gibi kişiye özel olarak ..
149,90TL
Sözel yeteneği üst düzeyde gelişmiş olan, sosyal bilimler alanında uzmanlığını tamamlamış, tarihimizi özenli, sabırlı ve dikkatli şekilde yeni nesillere aktaran Tarih Öğretmenlerine özel hediyeler için doğru adrestesiniz. Ofis Hediyesi yalnızca yeni işe giren öğretmenlere değil, doğum günü, sevgilil..
149,90TL
Toplum bilimini meslek edinmiş olan sevdiklerinize özel bir hediye almak, aynı zamanda aldığınız hediyeyi mesleği ile ilişkilendirmek istiyorsanız, çok doğru hediyelik eşyalara bakıyorsunuz. Ofis Hediyesi olarak en kullanışlı ürün olan masaüstü organizerlere bir de özel kişileştirilmiş bilgiler ekle..
149,90TL
Son zamanların en popüler mesleği olan sosyal medya danışmanlığında her ne kadar akıllı telefon, ipad, bilgisayar gibi teknolojik alet kullanımı fazla olsa da insanlık tarihinden bu yana kağıtdan ve kalemden asla vazgeçilmemiştir. Sosyal medya danışmanı bir sevdiğinize yeni ofisinde, doğum gününde, ..
149,90TL
Hem kişilerin bireysel hem de toplumsal sorunlarını, çevre şartlarını, sosyal problemlerini, kontrolleri dışındaki tüm sorunlarını çözmeyi meslek haline getirmiş sosyal hizmet uzmanı arkadaşlarınızı güzel hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Yeni işe başlayan ya da ofisine ilk defa gittiğiniz arkadaşı..
149,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 83 (7 Sayfa)

Hediye vermek her ne kadar kolay olsa da son zamanlarda artık insanlar klasik tarzdaki hediyeler yerine sevdiklerine kişiye özel hediye vermek istiyor. Bu isteğin en büyük nedenlerinin başında ise verecekleri hediyenin hem özel olması hem de karşıdaki kişinin hediyeyi kullandıkça veren kişiyi hatırlamasıdır.

İnsanların bu alandaki isteklerinin artış göstermeye başlaması ile beraber de isme özel hediye veren isimlerin sayısı fazlalaştı. Var olan bu artış sonrasında da artık insanlar onlar için en iyi sonuçları verecek hediyeler arasından seçim yapmayı hedefliyorlar. Karşılarına da birbirinden farklı modellerde hediyeler çıkıyor.
 
En Güzel Ofis Hediyesi
 
Hangi iş kolunda olursa olsun fark etmez, çalışan biri için kişiye özel ofis hediyesi almak istendiği zaman ilk olarak karşılarına çıkan hediye modellerinden bir tanesi masaüstü organizer oluyor. Hazırlanmakta olan bu ürünler istenilen meslek grubuna özel olarak insanlara sunuluyor.

Kaliteli materyallerden hazırlanmakta olan organizer, uzun süre kullanıma uygundur. Küp şeklinde olan ürün açıldığı zaman masanın üzerinde rahatlıkla duracak şekilde bir görünüme erişmiş olur. Üstelik hazırlanmakta olan kişiye özel organizer doğa dostu olup geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilir.
 
İsteğe Özel Şık Bir Ürün
 
Sevdiklerine yeni iş hediyesi almak isteyen ancak bu aşamada ne tarzda bir hediye alabileceğini bilemeyen kişilerin isteklerini karşılayacak olan bu ürünün ön kısmında, mesleğe uygun tarzdaki görseller şıklığa şıklık katmaktadır. Birbirinden farklı meslek gruplarına göre özel olarak hazırlanılan organizerlar aynı zamanda farklı desenleri ile de pek çok kişiye hitap etmektedir.

Hediye için sipariş verecek olan kişiler siparişi verirken kişiselleştirme kısmında ürünün üzerine yazılacak olan isim soyisim gibi bilgilerin eksiksiz olarak yazılması yeterli olacaktır. Böylelikle insanlar sevdiklerine unutulmaz bir hediye vermiş olacaktır.