sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 1941 ürün görüntüleniyor.

Sağlık Görevlilerine Özel Hediyeler

Hediye alışverişiniz için doğru adres olan Hediyelen sitesi birçok konseptte hediye barındırdığı gibi meslek grupları içinde değişik hediye fırsatları oluşturuyor. Kişiye özel hediyeler, mesleki hediyeler, hemşire hediyeleri ev ve ofis aksesuarları, takı ve aksesuar tercihleri ile beraber özel tasarım hediyelerle birbirinden cazip hediyeler sunuluyor. Alışverişi bir keyfe dönüştüren Hediyelen çok sayıda ürün tercihi ile özgür gezinme imkânı sağlayan katalogları ve özel fiyatları kullanıcılara geniş ürün envanteri sunuyor.

Sağlık çalışanları için ayrıca ürün kataloğu hazırlayan site, kişiye özel kupa bardak hediyesi konseptine sağlıkçı tasarımı ile buluşturarak özel bir hediye hazırlıyor. Üzerinde doktor resmi bulunan ve sağlık memuru yazan bardak üzerine kişisel isim yazılarak özel bir hediye tasarımı oluşturuluyor. Bunun yanında bayan sağlıkçılar içinde üzerinde bayan doktor ve hemşire resmi bulunan ve sağlık branşı adı yazan kupa bardak kişiye özel isim baskısı ile verilebilecek özel bir hediyedir.

Bardak tasarımında siyah beyaz ya da turuncu beyaz tasarım hakim olurken oradaki üzerinde bulunan eczane, hastane ve özel sağlık resimleri ile sağlık branşı hatırlatılırken bardak üzerine takım logosu ve kişiye özel özel baskılar da bulunabiliyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.