Sepetim

Şiir Severlere Özel Hediyeler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Şiir Severlere Özel Hediyeler

Şiir seven, yazan ya da okuyan bir yakınınız var ise hediye olarak genellikle kitap vermeyi tercih edersiniz. Ancak şiir seven insanların bu klasik hediyelerden sıkıldığını bilmenizde fayda var. Kişiye özel hediye anlamında en sık tercih edilen Hediyelen sitesinde şiir severleri mutlu edecek onlarca hediye seçeneği bulunuyor. Üstelik son derece ekonomik fiyatlara ve güvenli teslim seçenekleri ile.

En sevilen şairlerden Necip Fazıl, Sabahattin Ali, Edip Cansever ve Neşet Ertaş artık sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri süsleyecek. Hem bu şairlerin görselleri, hem de akıllara pelesenk olmuş sözleri artık bardaklarda, kalemliklerde ve yastık kılıflarında. Şiir seven yakınlarınıza vereceğiniz en güzel doğum günü hediyesi Hediyelen sitesinde sizleri bekliyor. Sevdikleriniz onlara armağan ettiğiniz bu özel hediyeleri hem kullanabilir, hem de saklayabilir. İsterseniz sizler de bu değerli ürünlerden alabilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Şiir severlere özel tasarlanan yastık kılıfları, evlerinizin en özel köşelerini süsleyecek.

Kişiye Özel OfisHediyeleri

İşyerlerinde kullanılabilecek isimlikler, kalemlikler, duvar saatleri ve daha pek çok hediye Nazım Hikmet gibi, Cemal Süreyya gibi en sevilen şiir insanlarının görselleri ile hazırlanıyor. Üstelik yalnızca görsellerinden değil, akıllarda kalan sözleri ve mısraları ile de sevdiklerinizi mutlu ediyor. Sitede özel tasarım hediyeler ve takı ya da aksesuar da bulmak mümkün. Ayrıca güvenli kargo seçenekleri sayesinde ürünleriniz sizlere ya da sevdiklerinize kısa sürede teslim ediliyor.