sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Gıda Mühendisi Hediyeleri

Gıda mühendisleri için birbirinden son derece farklı, özgün içeriklere ve üsluplara sahip hediye çeşitleri bulunuyor. Yakın bir arkadaşı, eşi, dostu ve akrabaları arasında yeni mühendis olmuş kişiler için bu ürünler mesleğe hoş geldin hediyesi olarak da alınabilir. Aynı zamanda doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel içerikli günlerde de mühendis hediyesi bakmak ve karşı tarafa sunmak ek seçenekler içerisinde yer almakta. Önlerindeki kimyasal tüp ve kaplar ile yeni gıdaların deneyini yapmakta olan gıda mühendisi görünümlü grafikler ile bezenmiş fincan çeşitleri ilk ürünler kategorisinde yer almakta.

Tamamen renkli ve sevimli olan bu çizimler ile modern anlamdaki fincan algısı da tamamen olumlu yönde değiştirilmiş oluyor. Aynı şekilde bayanlar için de deney yapan kadın mühendis grafikli fincan seçenekleri iz bırakan müstakbel hediyeler sınıfında yer alıyor. Erkek ve kadın figürlerinin ayrı ayrı resmedildiği gıda mühendisli süslemeler sadece fincan ürünleri ile sınırlı değil. Bununla birlikte son derece yumuşak ve kullanışlı olan yastık modelleri de bu ürünler lansmanında değerlendirilebilecek ve anında siparişi verilecek hediyeler kısmında yer alıyor. Saten kumaşın kolay temizlenir olması ve buruşma özelliklerine karşı durması da sunulan ayrıcalıklar arasında.

Deney yapan figürler stantlı fincanlarda ve taş isimliklerde de mevcut halde. Bu ürünler de hem ofislerde, hem laboratuvarlarda hem de ev ortamlarında kendini hemen gösteren nadide ürünler içerisinde. Kalemlikler de gören gözlerde hayranlık uyandıracak kadar renkli ürünler. Küçük ama etkili bir hediye almak isteyenler için gıda mühendis figürleriyle donatılmış anahtarlıklar da alternatifler arasında bulunuyor.

 Gıda Mühendislerine Kişiye Özel Hediyeler 

Gıda mühendislerinin yüzlerini güldürecek kişiye özel hediye seçenekler de var. Bu ürünlere hem isim yazdırmak, hem de tamamen kendi tarzını ve stilini yansıtacak şekilde tasarılar sunmak mümkün.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.