Sepetim

Kendin Tasarla

Kendin tasarla yastık ile sevdiklerini mutlu et. Sürekliolarak göz önünde olacak kullanılabilecek bir hediye hem de çok özel senin tasarımın ile.​Kumaş: SatenBoyut: 38cm x 38cm..
184,90TL
Kendin Tasarla Türk Kahvesi Fincanı hayalindeki tasarımı aktar senin için tasarlayalım, 40 yıl hatırdan fazla olacak bir hediye seçeneği :)..
234,90TL
Kendin tasarla termos ile hayalindeki tasarımı bize gödner veya kendin tasarla gönder senin için baskısını yapıp sevdiklerini mutlu etmek için aracı olalım.TERMOS ÖLÇÜLERİ: 19.5cm X 6,5cm ebatında, 350 ml kapasitesindedir. Kısa süreli sıcak veya soğuk tutar...
369,90TL
Kendin Tasarla Taş İsimlik, doğal taş üzerine bakı yapılmaktadır. hayalindeki tasarımı sen oluştır veya bize anlat biz senin için tasarlayalım. Doğal taş olduğu için küçük deformasyonlar olabilir.Taş Ölçüsü 20cm X 7.5cm..
359,90TL
Kendin tasarla stantlı fincan, haylindeki tasarım ile sevdiklerine mutluluk gönder.​Fincan çapı 8 cm, yükseklik 5.5 cm dir. Ahşap standı ve kaşığı ile birlikte özel kutusunda gönderilmektedir. ..
269,90TL
Hayalindeki tasarımı hazırladın mı ? Hazırlamadıysan hiç sorun değil bize anlat biz senin için tasarlayalım. Sınır sadece senin hayallerin. Kendine ve sevdiklerine çok özel bir hediye arıyorsan doğru yerdesin :). Özel günlerde veya içinde sevdiklerine hediye almak geldiğinde her zaman tercih edileb..
189,90TL
Kendin Tasarla Masa takvimi ile hayalindeki tasarımı her zaman masanda görmek mutluluk getirecek. Baskı Kağıt Ölçüsü : 14.5cm X 8.6cmAhşap Stant Ölçüsü : 8.6cm X 4cm X 2cm..
139,90TL
Hayalindeki tasarımı hazırladın mı ? Hazırlamadıysan hiç sorun değil bize anlat biz senin için tasarlayalım. Sınır sadece senin hayallerin. Kendine ve sevdiklerine çok özel bir hediye arıyorsan doğru yerdesin :).Özel günlerde veya içinde sevdiklerine hediye almak geldiğinde her zaman tercih edilebil..
209,90TL
Kendin Tasarla Kalemlik, aklındaki muhteşem tasarımı bize tarif et senin için tasarlayalım veya hazır tasarımını gönder baskısını yapalım.​Dikdörtgen şeklinde olan kalemliğin ön ve arka yüzü baskılıdır. (11cm*12cm), yan yüzler baskısızdır(8cm*11cm)...
199,90TL
Defter ile ilgili bilinmesi gerekenler : Suni deri kapak 13 x 21 cm ölçülerinde Kenarı siyah renk 80 gr, 96 Yaprak Ivory kağıt çizgili Kapak lastikli, ayrıca kalem takmak için lastik mevcut Uv baskı tekniği ile baskı yapılmaktadır. Tasarımın hazır ise ürünü sepete ekleyerek sepette ..
209,90TL
Kendin Tasarla Çikolata ile mutluluk gönder. Her çikolatanın üzerinde bulunan tasarım ile çok özel bir hediye seçeneği. Özel günlerde sevdiklerinizi çok mutlu edecek olan çikolata.Çikolatalar 4x4cm ölçüsünde toplam 20 adet...
209,90TL
Kendin Tasarla çerçeve ile sevdiklerini mutlu et. Fotoğraf bastırabilir farklı tasaraımlar oluşturarak farklı bir hediye oluşturabilirsin. Çerçeve öçüleri 21x30cm dir...
319,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Onu En İyi Siz Tanıyorsunuz

Sizi siz yapan özelliklerden bir tanesi de özgünlüktür. Her birey kendi özellikleri ile bilinir, tanınır. Bu özellikleri ile diğer insanları etkilerler. Yaratıcı karakter, her alanda kişinin işine yarar. Düşünce ve uygulama olarak hesaba konulduğunda, karşısındaki insana da yansır. Bu özelliği, hediye almaya karar verme aşamasında kullandığında, ortaya farklı bir tarz çıkacaktır.

Hediye Alırken

Bir kişiye hediye alırken dikkat edilecek önemli konular vardır; cinsiyet, yakınlık derecesi, amaç, vb. özellikler göz önünde bulundurularak seçim yapılabilir. Kişiye özel hediye seçiminde, karşı tarafı iyi tanımak gerekir. Sevdiği ve hoşlanmadığı ürünleri ya da tarzları bilirseniz, en doğru kararı verebilirsiniz.

Özel Olduğunu Hissettir

Kendin tasarla sloganımızda da içerdiği gibi, özel bir fotoğrafı, güzel bir sözü kendi seçeceğiniz hediyenin üzerinde işletebilirsiniz. Her gün kullanılabilecek takvim, kahve fincanı, saat, çerçeve, kalemlik, termos, yastık yanı sıra ağızları tatlandıracak çikolata kutusu üzerine ve tek tek çikolata ambalajlarının üzerine baskınızı yapabiliyoruz. Özel anlarınızı birbirinize hatırlatmak adına isme özel hediye fikrimizi sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü önemli olan, onu en iyi siz tanıyorsunuz ve hediyeniz sıradan olmak yerine yaratıcı ve size özel olmalı.

Sıradan Hediyelerden Sıkıldıysanız

Hediye almadan önce insan çok düşünür, karar verme sürecinde fazla zaman harcar. Bunun sebebi ise hazır olan hediyelerden doğru olanı seçme karar aşamasıdır. Birçok seçenek olduğu için karar vermek daha zor olacaktır. Halbuki kendi hediyenizi tasarlayıp sevdiğinize gönderirseniz, hem zamandan tasarruf, hem de özgün bir hediye elde etmiş olacaksınız. Farklı bir hediye almayı herkes ister. Hele bu hediye sevdiğiniz kişinin fikri ile oluşturulmuşsa. Gelin seçenekler arasından size ve sevdiğinize uygun olan hediyeyi seçelim ve dizayn edelim. Fikrini bizimle paylaş, ürüne uygulayalım, seninle son halini paylaşalım, onay verirsen baskıya alalım, son olarak kapına kadar gönderelim.