sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
39,99 TL
19,99 TL
%50 indirimli
Toplam 116 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bilgisayar Mühendisi Hediyeleri

Sevdiğiniz kişilere veya çalışma arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediye alternatifleri için Hediyelen sitesini ziyaret edebilirsiniz. Farklı hediye seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlayabileceği gibi, kişiye özel hediye tasarımlarını da bulabilirsiniz.

Kişi Özel Hediye Tasarımları

Hediyelen sitesi üzerinden meslek branşlarına göre hediye alabilme avantajına da sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki yazımızda sizlere kolaylık sağlayacak, yol gösterecek sevdiklerinize alabileceğiniz birkaç mühendis hediyesi seçeneklerinden bahsedecek olursak; şöyle sıralayabiliriz.

Bilgisayar Mühendislerine Özel Tasarım Yastık: Mühendis sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz güzel bir hediye seçeneği diyebiliriz. Hediye edeceğiniz kişinin isminin de yazılı olacağı yastık modelinde, isterseniz kendi hayalinizdeki tasarımı da yaptırabilirsiniz. Yastık modellerinde isterseniz computer engineer yazılı olanları da tercih edebilirsiniz.

Kupa Bardak Modelleri: Kupa bardak çalışma hayatı için en uygun hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Hediye edeceğinizin kişinin ismini de kupa üzerine yazdırabilirsiniz. Renk seçenekleri olarak siyah, pembe ve mavi tonlarında kupa bardak modeli bulabilirsiniz. Kupa bardak modelinde bilgisayar mühendisi yazılı ya da ingilizce 'Computer engineer' yazılı tasarımı tercih edebilirsiniz.

Stantlı Fincan Modelleri: Bu fincan modeli ahşap stantlı olarak satılmaktadır. İş hayatında çalışma masasında şık duracak bir tasarıma sahip olan fincan modelinde, farklı modelleri bulabilmeniz mümkündür. Ahşap stantta yer alan mıknatıs detayı sayesinde, kaşığı tutma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik de çok şık bir detay olarak dikkat çekmektedir. Fincan tasarımlarında kişiye özel tasarımlar da yaptırabilme şansına sahipsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.