Sepetim

Odun Kupa Bardak

Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
Odun Kupa Bardak
169,90TL

  • Model: 1021odun

Kişiselleştirme

Odun Kupa Bardak

Sevilen insanlara hediye almak konusunda insanların büyük bir kısmı uzun süreler boyunca araştırmalar yapıyorlar. Fakat bu araştırmaları esnasında çoğu zaman istedikleri sonuçlara ulaşamıyorlar. Bilindik tarzdaki hediyeleri vermekten sıkılanlar, kişiye özel hediye arayışına gidiyorlar. Geçmiş dönemlere bakıldığı zaman bu tarzdaki hediyeler son derece sınırlıydı. Şimdilerde ise arkadaşa hediye konusunda inceleme yapan insanların karşılarına onlarca farklı modeldeki hediyeler çıkıyor. 

Kupa bardaklar da doğum günü hediyesi konu olduğunda birçok kişinin aklına ilk olarak gelen hediyelerden biri. Odun kupa bardak modeli de gerek esprisi gerekse kaliteli materyalden üretilmiş olması ile beraber yakın arkadaşlara alınacak olan hediyeler içerisinden seçimlerini yapmış oluyorlar. Kişiselleştirilebilen bu hediyeler ile beraber de artık yakın arkadaşa hediye almak hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor.

Odun Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi