Sepetim

Biyosistem Mühendisi Masaüstü Organizer

Biyosistem Mühendisi Masaüstü Organizer
Biyosistem Mühendisi Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 52biyosistemo

Kişiselleştirme

Doğanın korunması, etkin halde kullanılması, insanın doğaya kattıkları ve kısacası doğa ve insan ilişkisi… Tüm bunların yerli yerinde olması için bir biyosistem mühendisine ihtiyacımız var. Mesleki olarak yüksek öneme sahip olan biyosistem mühendisliği, mühendislik dalları arasında da en prestijli olanı diyebiliriz. Sizin de bir biyosistem mühendisliği bölümünü kazanan bir yakınınız var ve hediye arıyor olduğunuzu hisseder gibiyiz. Bölüm’e yeni başlayan bir öğrenciyi ismine özel ve üzerinde biyosistem mühendisliği ile ilgili çizim çalışmalarının bulunduğu gayet keyifli bir hediyeyle desteklemek onun için oldukça destekleyici nitelikte olacaktır.

Tamamı geri dönüştürülebilir özellikte malzemeden üretilen Biyosistem mühendisi masa organizeri bu özelliği sayesinde biyosistem mühendislerinin çevre ve doğayla olan ilişkilerini destekler bir üründür.


Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu