Sepetim

Business Administration Masaüstü Organizer

Business Administration Masaüstü Organizer
Business Administration Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 304businesso

Kişiselleştirme

Kişiye özel olarak değerlendirilen hediye kavramının gelişmesi sonucu ortaya çıkan hediyenin verileceği kişi ve mesleğinin yer aldığı hediyelerden oluşmaktadır. Geçmişe göre standart hediyelerin yerini kişiselleştirilen hediyeler almıştır. Böylece hem hediye veren kişi verdiği hediyeyi daha özel hale getirebilmekte hem de hediyeyi alan kişi kendisine özgü bir hediyeye sahip olmaktadır. Sipariş esnasında verilen mesleki ve kişisel bilgileri doğrultusunda kişiselleştirilmektedir. Kişiye özel hediye olarak geliştirilen bu hediyeler çeşitli amaçlarla hediye edilebilmektedir. Yeni iş ya da ofis hediyesi olarak verilebilmektedir. Türkçe ifadesi ile İşletme olan business administration mesleği doğrultusunda hediyeyi alan kişi de yeni ve çeşitli anılar biriktirme sansı bulmaktadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu