Sepetim

Doktor Kupa Bardak

Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
Doktor Kupa Bardak
249,90TL

  • Model: 126doktor

Kişiselleştirme

Doktorluk mesleği en özel mesleklerdendir. Adeta sağlığımız onlara emanettir. Doktor olabilmek için uzun bir tıp fakültesi eğitiminden geçerler. Doktorlar hastaların şikayetlerini dinleyerek onları muayene ederler, tıbbi geçmişine bakarak gerekli tedaviyi uygularlar. Yeni işe başlayan doktorlar pratisyen hekim olarak başlarlar sonrasında istedikleri alan için hazırlanarak uzmanlık sınavlarına girerler ve istedikleri dalda uzman doktor olurlar. Doktorunuza hediye almak istiyorsanız en özel hediye olan kişiye özel kupa bardaklardan alabilirsiniz. Kupa bardak üzerinde meslekleri ile ilgili objeler bulunan ve isimlerinin yazılı olduğu hediye kupa bardaklar muhteşem bir hediye olacaktır. Sevdiklerinize içinizden hediye almak geldiğinde ve meslekleri doktor ise,sürekli çay kahve gibi içeceklerini tüketeceği bu kupa bardaklardan aldığınızda sürekli olarak sizi hatırlayacak kullanışlı bir hediye almış olacaksınız.


Doktor Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygun belgelidir.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu