Sepetim

Edebiyat Öğretmenine Hediye Lüks Kalem Set

Edebiyat Öğretmenine Hediye Lüks Kalem Set
Edebiyat Öğretmenine Hediye Lüks Kalem Set
273,87TL

  • Model: edbytogrks

Kişiselleştirme

EDEBİYAT ÖĞRETMENİNE HEDİYE LÜKS KALEM SET

Kalem denildiğinde ilk akla gelen meslek sahiplerinden olan edebiyat öğretmenlerine hediye edilecek hediyeler kısıtlı görülse de zamanla çeşitlilik kazanmaya başlamıştır. Bu konuda zamanla oluşan ve kişilerin sevgisini ifade yöntemlerindendir bu çeşitli hediyeler. İsimli kalemler ise edebiyat öğretmeninin en sık kullanabileceği ürünlerden olan kalemler kişinin de isminin yer aldığı birer hediyedir. Bu sayede öğretmenler kalemleri kullandıkça hediye sahibini anımsayabilmektedir. Kalem hediyeleri işine yeni başlayan bir öğretmene yeni iş hediyesi olarak verilebilmektedir. İş hediyesi olan bu kalemler sadece yeni başlangıçların yanı sıra ofis hediyesi olarak da verilebilmektedir. Böylelikle kişiler sevdiklerini diledikleri zaman mutlu edebilmekte ve sevgisini gösterebilmektedir.Lüks Kalem Set ile İlgili Bilinmesi Gerekenler :
  • 1 adet suni deri kalem kutusu, ölçüleri 19cm x 8 cm
  • 1 adet 14 cm roller kalem
  • 1 adet 14 cm tükenmez kalem
  • Mürekkep renkleri mavi
  • Dijital baskı uygulunmaktadır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi