Sepetim

En İyi Dost Masaüstü Organizer

En İyi Dost Masaüstü Organizer
En İyi Dost Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 1003arkadaşo

Kişiselleştirme

Sevgiyi göstermenin en nesnel ve görsel yollarındandır hediyeler. Ancak zamanla bireyler standart olarak kabul edilen hediyelerden ziyade artık kişiye özel olarak tasarlanabilecek hediyelere yönelmektedir. Bu nedenle de günümüzde kişiye özel hediye kavramı gündeme gelmiştir. Hediyeler sipariş sürecinde hediyenin verileceği kişinin meslek ve isim bilgilerinin verilmesi doğrultusunda kişiselleştirilmektedir. Mesleki bilgilerle de kişiselleştirilebilse de kişilerin sevdiklerini nitelendirmeleri doğrultusunda da tasarlanabilmektedir. Özellikle en iyi dost masaüstü organizerleri ofis hediyesi olarak verilebilse de genellikle şahsi nitelikli olarak değerlendirilmektedir. Sevgiye dair bir yansıma olan hediyeler verildiği kişilerin de kullandığı süre boyunca hediyeyi veren kişiyi anımsama ve anı biriktirme olanağı bulmaktadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu