Sepetim

İktisatçı Kupa Bardak

İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
İktisatçı Kupa Bardak
249,90TL

  • Model: 141iktisat

Kişiselleştirme

İktisatçı Kupa Bardak


Hediye vermek oldukça güzel bir duygudur. Ancak hediye seçimi çoğu zaman insanlar için oldukça ciddi bir sorun olabiliyor. Klasik tarzdaki hediyeleri vermekten sıkılan pek çok kişi de sevdikleri için kişiye özel hediye arayışına giriyorlar. Böylelikle de hediye alacakları kişi aslında hediye alanın onu ne kadar düşündüğünü de görmüş oluyor. 

Klasik hediye anlayışından farklı olarak hazırlanmakta olan bu hediyeler arasındaki iktisatçı kupa bardak oldukça işlevsel bir hediye olarak ön plana çıkıyor. İki farklı tasarıma sahip olan bu kupa modelinde istenilen tasarım seçilebiliyor. Bunun yanı sıra kişiselleştirme adına kupanın üzerine başta isim soy isim olmak üzere arzu edilen bilgiler yazılabiliyor. Ayrıca isteyenler aynı tasarımlı ahşap altlık ile hediyelerini tamamlamış oluyorlar. 


İktisatçı Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu