Sepetim

İlahiyatçı Kupa Bardak

İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
İlahiyatçı Kupa Bardak
199,90TL

  • Model: 226ilahiyat

Kişiselleştirme

İlahiyatçı Kupa Bardak

İlahiyat alanında eğitim görmüş olan kişiler, eğitimlerini aldıkları esnada ya da daha sonrasında bu alanda çalışmaya başlamalarının ardından; gerek kendilerine gerekse onlara alınacak olan hediye konusunda ağırlıklı olarak kendi branşlarına göre seçimler yapmak istiyorlar. Fakat bu aşamada elde ettikleri sonuçlar ne yazık ki onların isteklerini tam anlamıyla yerine getiremeyebiliyor.

Kaliteli Materyalden Üretilmiş Bardaklar

İnsanların günümüzde ilahiyatçı kupa bardak konusunda araştırma yaparken dikkat ettikleri en önemli şeylerden bir tanesi hiç şüphesiz ki materyali. Çünkü satın alınacak olan bu kupanın uzun süreler boyunca kullanılabilmesi gerekmektedir. Aksi halde bu kupaları satın alınmasının ardından çok kısa bir süre içinde kırılma ya da çatlamalar kendini göstermeye başlayacaktır. Hâlbuki kişiye özel hazırlatılacak olan ilahiyatçı kupa bardak ile birlikte artık bu konuda insanların akıllarında hiçbir soru işareti kalmayacaktır.

Kişiye Özel İsimli Kupa Bardak

Hazırlanılacak olan ilahiyatçı kupa bardakta kişinin isim ve soyisim bilgisi yer alacaktır. Bu ibare, 'İlahiyatçı' ibaresinin altında farklı renkte yazılacaktır. İlahiyatçı kupa bardak üstünde kendi bölümü ile alakalı terimler yer alacak, böylece kişiler kendi bölümleri ile alakalı bu bardağı diledikleri gibi kullanabilecekler.İlahiyatçı Kupa Barda İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu