Sepetim

İnşaat Mühendisi Kupa Bardak

İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
İnşaat Mühendisi Kupa Bardak
94,90TL

  • Model: 251inşaatm

Kişiselleştirme

İnşaat Mühendisleri, yol, havaalanı, bina gibi birçok yapının projelerinin çizilmesi, maliyetlerinin çıkarılması, yönetilmesi, inşaası gibi işleri yürütürler. İnşaat mühendisi kupa bardak ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. Yakın bir arkadaşınızın doğum günü yaklaştı ve inşaat mühendisliği yapıyorsa ona kişiye özel inşaat mühendisi kupası alabilirsiniz. Yoğun iş tempolarında içeceklerini yudumlarken sizi hatırlayacaktır. Hediye kupanın üzerinden isim yazması nedeni ile çok özel bir hediye olmaktadır. İnşaat mühendisleri için hediyelen ekibi tarafından özenle tasarlanmış, inşaat mühendisliği ile ilgili figürler kullanılmıştır. Bu önemli meslek için birden fazla tasarım hazırlayan hediyelen ekibi inşşat mühendislerine gereken önemi vermiştir. Sizde sevdiklerinize önem verdiğinizi göstermek ve onu özel hissettirmek için hemen inşaat mühendislerine özel hazırlanmış hediye kupalardan alabilirsiniz.İnşaat Mühendisi Bardak İle İlgili Bilgiler

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygun belgelidir.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi