Sepetim

İş Güvenliği Uzmanı Masaüstü Organizer

İş Güvenliği Uzmanı Masaüstü Organizer
İş Güvenliği Uzmanı Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 253işgüvenliği

Kişiselleştirme

Bir kişinin çevresindeki kişilere sevgi, değer verme ve mutlu etme gibi amaçlarla verilebilen nesnelerdir hediyeler. Söz konusu hediyeler kişiye özel olarak tasarlanan ve meslek bilgilerinin de yer aldığı hediyelerdir. Bir kişinin iş güvenliği uzmanı olan sevdiklerini mutlu etmek ya da tebrik etmek gibi nedenlerle gönderilebilmektedir. Söz konusu hediyeler kişiye özel hediye olarak nitelendirilmektedir. Ürün bilgileri ürün açıklaması kısmında detaylı olarak verilmekle birlikte ürün üzerine yazılacak isim gibi bilgiler sipariş sürecinde bildirilmektedir. Söz konusu hediyeler birçok amaçla verilebilmekle birlikte özellikle yeni iş, iş değişikliği gibi nedenlerin yanı sıra ofis hediyesi olarak kişilerin sevdiklerine verilebilecek olan hediyelerdendir.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu