Sepetim

İsme Özel Katip Masaüstü Organizer

İsme Özel Katip Masaüstü Organizer
İsme Özel Katip Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 266katipo

Kişiselleştirme

İnsanların sevdiğini gösterme, tebrik etme ya da çeşitli nedenlerle birbirlerine verdikleri nesnelerdir hediyeler. Ancak zamanla standart hediye anlayışının değişmesi sonucu hediyelerde de çeşitlilik meydana gelmiştir. Artık kişiler de hediye siparişi verirken kişiye özel tasarım olarak nitelendirilen ürünleri hediye olarak değerlendirmektedir. Hediyeler sipariş esnasında kişinin oluşturacağı isim ve meslek bilgileri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Kişinin ismi ve mesleği doğrultusunda şekillenen hediyeler çeşitli nedenlerle de verilebilmektedir. İş ya da ofis hediyesi olarak değerlendirilen bu hediyeler kişiye özel hediye olması nedeni ile her iki taraf için de özel bir anı niteliği taşımaktadır. Böylelikle hediyeyi alan kişi kullandıkça hediye veren kişiyi anımsama imkanı bulmaktadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi