Sepetim

Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak

Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak
94,90TL

  • Model: 256jeoloji

Kişiselleştirme

Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak

Jeoloji mühendisi tanıdığınıza, bu mesleği icra eden mesai arkadaşınıza, elinden bırakmayacağı bir hediye vermek için tercih edebileceğiniz kişiye özel bir üründür. Renk itibariyle hem erkek hem de kadınlara uygun renk seçeneklerine sahiptir. Hem doğum günlerinde hem de yeni iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz jeoloji mühendisi kupa bardaklarına sipariş esnasında isim ve soy isim yazdırabilirsiniz. 

Kime Hediye Etmeli?

Jeoloji mühendisi olan annenize, babanıza, kardeşinize, arkadaşınıza, akrabanıza ya da sevdiğiniz herhangi birine hediye edebilirsiniz. İsme özel hazırlanan bu ürün, jeoloji mühendisinin masasını süslemesinin yanı sıra günlük hayatında kullanabileceği özellikte bir bardaktır.  

Hediye Zamanı

Jeoloji mühendisi kupa bardağını 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü'nde, doğum gününde, teşekkür amacıyla veya size göre özel olan herhangi bir günde hediye olarak verebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

Yazılar kupa bardağa çift yönlü olarak basılmaktadır. Yazılar bardak üzerine  süblimasyon yöntemiyle basılmaktadır.  Bu teknik ile yapılan baskıların en önemli özelliği çok canlı renklerin elde edilmesidir. Güneş ışığının altında kalmadığı sürece solmadan yıllarca kullanılabilmektedir. Bardağı otuz derecenin altında ve elde yıkadığınız sürece  uzun yıllar aynı kalitede kalacaktır. Jeoloji ve diğer mühendis hediyesi seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Jeoloji Mühendisi Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi