Sepetim

Kişiye Özel Çiçek Tasarımlı Masaüstü Organizer

Kişiye Özel Çiçek Tasarımlı Masaüstü Organizer
Kişiye Özel Çiçek Tasarımlı Masaüstü Organizer
109,90TL

  • Model: 354o

Kişiselleştirme

Kişilerin sevdikleri kişileri mutlu etmek için tercih ettikleri somut göstergelerdir hediyeler. Zamanla bireylerin klasik formdaki hediyelerden ziyade sevdiklerine özel olarak tasarlayabilecekleri hediyeler arzulamaktadır. Bu nedenle kişilerin isim ve meslekleri doğrultusunda tasarlayabilecekleri hediyeler ortaya çıkmaktadır. Kişiye özel çiçek tasarımlı masaüstü organizerler her kişilerin meslek grubundan sevdiklerine özel tasarlayabilecekleri hediyelerdir. Kişiye özel hediye olarak kabul edilen organizerler birçok konuda hediye olarak kullanılabilmektedir. İş, doğum günü ya da ofis hediyesi olarak tasarlanabilmektedir. Kişiye özel tasarlanan hediyeler ile kişiler sevdiklerini mutlu etme imkanı bulurken aynı zamanda hediyeyi alan kişi kullandıkça çokça anı biriktirebilmekte ve hediyeyi veren kişiyi anımsayabilmektedir.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi