Sepetim

Kişiye Özel İşletmeci Masaüstü Organizer

Kişiye Özel İşletmeci Masaüstü Organizer
Kişiye Özel İşletmeci Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 254işletmecio

Kişiselleştirme

Hediyelerin çeşitlilik kazanmaya başlamasından sonra zamanla hediyelerde standart hediyelerden daha spesifik nitelikli ve kişiye özel hazırlanan hediyelere bırakmaktadır. Kişinin adı ya da mesleğine dair bilgilerin yer aldığı bu hediyelerde gerekli bilgiler sipariş sürecinde verilmektedir. Kişiye özel işletmeci masaüstü organizeri olarak da isimlendirilebilecek olan bu hediyeler kişiye özel hediye olarak değerlendirilmektedir. Söz konusu bu hediyeler çeşitli amaçlarla birlikte iş ya da ofis hediyesi olarak verilebilmektedir. Oluşturulan bu hediyelere dair bilgiler ürünlere dair bilgiler ürün açıklamasında verilmesinin yanı sıra hediyeyi veren ve alan kişiler için de önemli bir yere sahip olmaktadır. Böyle bir hediyeyle ortak bir anı oluşturulabilmektedir.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu