Sepetim

Kitap Tasarımlı İsimli Masaüstü Organizer

Kitap Tasarımlı İsimli Masaüstü Organizer
Kitap Tasarımlı İsimli Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 274kitapo

Kişiselleştirme

Sevgiyi gösterme yöntemlerinden birisi olan hediyeler zamanla çeşitlilik kazanmış ve farklı türde hediyeler gündeme gelmiştir. Son dönem hediyeler arasında kişiye özel tasarlanan hediyeler yer almaktadır. Söz konusu hediyeler hediyeyi alan kişinin sipariş esnasında vereceği bilgiler doğrultusunda kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu hediyeler kimi zaman hediyenin alındığı kişinin mesleğini içerirken kimi zamanda kişinin ismine özel olarak tasarlanmaktadır. Söz konusu tasarımlar kişinin isminin yanı sıra çeşitli modellerle de zenginleştirilmektedir. Kişiye özel hediye olan bu hediyeler kitap tasarımları ile de zenginleştirilmektedir. Bu hediyeler çeşitli nedenlerle verilebilmekle birlikte ofis hediyesi olarak da verilmektedir. Böylelikle her iki taraf için de anı niteliğinde olmaktadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu