Sepetim

Matematik Öğretmeni Masaüstü Organizer

Matematik Öğretmeni Masaüstü Organizer
Matematik Öğretmeni Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 310matematiköğ

Kişiselleştirme

Sevgiyi ifade etmenin bir yolu olan hediyeler zamanla klasik formatından çıkmış ve kişiye özel bir nitelik kazanmaya başlamıştır. Standart bir formun dışında hediyenin verileceği kişiye özgü olarak tasarlanan hediyeler ön olana çıkmıştır. Masaüstü organizer hediyesi ise sipariş sırasında verilecek olan mesleki ve kişisel bilgiler doğrultusunda kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Söz konusu hediyeler iş ya da başka türlü olarak amaçlar doğrultusunda ofis hediyesi olarak da verilebilmektedir. Kişiye özel hediye olarak nitelendirilen hediyeler hem kişilerin sevdiklerini mutlu etmeye hem de hediyeyi alan kişinin hediyeyi kullandığı süre boyunca hediyeyi veren kişiyi anımsama ve yeni anı biriktirme olanağı elde etmektedir.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu