Sepetim

Moda Tasarımcı Masaüstü Organizer

Moda Tasarımcı Masaüstü Organizer
Moda Tasarımcı Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 322modao

Kişiselleştirme

Hediyelerin de kişisel bir form halini almasının ardından kişiselleştirilmiş ve tasarım halini almaktadır. Özellikle kişilerin moda tasarımcısı sevdikleri için tasarlatabileceği spesifik ürünler arasında yer alan kişiye özel hediyelerdir. Ürüne ait bilgilerin ürün açıklaması kısmında verildiği ürün sipariş esnasında hediyenin verileceği kişiye ilişkin bilgilerin verilmesi sonucu tasarlanarak kişileştirilmektedir. Kişiye özel hediye olarak nitelendirilen bu hediyeler kişilerin sevdiklerini sevindirmek amacı ile başvurabileceği bir hediye yöntemi olmaktadır. Söz konusu hediyeler yeni iş ya da çeşitli nitelikte verilebilecek hediyeler olmakla birlikte ofis hediyesi olarak da verilebilmektedir. Böyle bir hediye ile hediyeyi veren kişiyi anımsama ve yeni anılar biriktirme imkanı bulabilmektedir.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu