Sepetim

Özel Eğitim Öğretmenine Hediye Masaüstü Organizer

Özel Eğitim Öğretmenine Hediye Masaüstü Organizer
Özel Eğitim Öğretmenine Hediye Masaüstü Organizer
149,90TL

  • Model: 379özeleğitimo

Kişiselleştirme

Masaüstü organizer ve buna benzer hediyeler düşünüldüğünde ilk akla gelen meslek gruplarındandır. Öğretmenlik dallarından birisi olan özel eğitim öğretmenliği de bu alanlardan birisi olarak özel tasarım hediyelerin verildiği branşlardandır. Kişiye ve mesleğe özel olarak tasarlanan bu hediyeler kişilerin sevdiklerine hediye edebilecekleri birer ofis hediyesi niteliğindedir. Böylelikle bu hediyeler aracılığı ile kişiler sevdiklerine ofislerinde de kullanabilecekleri ve kullandıkça hediyeyi veren kişileri de hatırlayabilecekleri birer anı niteliğindedir. Kişiye özel hediye niteliğinde olan masaüstü organizer için sipariş sırasında kişi bilgilerin doldurulması ile tasarlanmaktadır. Ürüne ait bilgilerin ürün açıklaması kısmında verilen hediye kişinin sevdiklerine özel tasarlatabileceği hediyeler arasındadır.
Kişiye Özel Masaüstü Organizer İle İlgili Bilinmesi Gerekenler;

  • Küp şeklindedir, açılarak görselde ki şekle dönüşmektedir.
  • Doğa dostu geri dönüştürülebilir dayanıklı sert karton malzemeden üretilmiştir.
  • Dijital baskı uygulanmaktadır.
  • Kapalı Küp ölçüleri 11*11*11 cm dir. Açılmış masaüstündeki ölçüleri 40*10,5*10 cm dir.
  • Masaüstü organizer ve renkli post-it gönderilir. Görselde yer alan organizer içindeki diğer malzemeler aksesuar amaçlıdır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi