Sepetim

Özel Güvenlik Kupa Bardak

Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
Özel Güvenlik Kupa Bardak
169,90TL

  • Model: 205güvenlik

Kişiselleştirme

Özel Güvenlik Kupa Bardak

Bireyler birbirlerine gerek özel günlerinde gerekse de canları istedikleri zaman birbirlerine hediye alma ihtiyacı duyarlar. Bu hem sosyalleşmeyi sağlar hem de bireyler arasında ki bağları kuvvetlendirir. Birey bu sağlıklı sonuçları istiyor ise mutlaka alınan hediyeye önem vermelidir. Hediyeler bazı özel anlamlar veya işlevsel özellikler içermelidir. Kupa bardakta bu konuda en güzel örneklerdendir. Bireyler kupa bardak sayesinde hem kişiye özel hediye verebilmekte hem de işlevsel bir hediye verebilmektedir. Özel yanı kupa bardaklarına isimler yazdırmak suretiyle isimli kupa bardak haline getirilmesidir.

Bireyler hediye olarak kupa bardak vereceklerine öncelikle alacakları bardağın kalitesine bakmalıdır. Eğer hediye verdikleri bireyin hediyeyi uzun soluklu kullanmalarını istiyor ise hediyenin kaliteli olması şarttır. Aksi halde verilecek kalitesiz bir hediye sonucunda birey o hediyeyi çok fazla kullanamayacak ve kendin değerinin de az olduğu kanaatine varacaktır.

Özel Güvenlik Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , 330 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi