Sepetim

Savcı Hanım Lüks Kalem Set

Savcı Hanım Lüks Kalem Set
Savcı Hanım Lüks Kalem Set
348,87TL

  • Model: svchnks

Kişiselleştirme

SAVCI HANIM LÜKS KALEM SET

Kişiye özel ve mesleki hediyeler arasında yer alan hediyeler arasında yer alan ürünler arasında yer alır isimli kalem. Kişilerin sevdikleri ve değer verdiği kişilere iş yaşamında kullanabileceği ve kullandığı süreçte hediyeyi veren kişiyi hatırlamasının bir aracıdır. Bu hediyeler ofis hediyesi ya da yeni iş hediyesi olarak verilmektedir. Kişilerin iş yaşamında sevdiklerini düşündüğünü gösteren hediyeler arasındadır. Sipariş verilmesi sırasında kalem üzerine yazılacak olan bilgiler doğrultusunda kişiye özel olarak tasarlanan hediyelerdir. Ürüne ait özellikler ve ölçülerin ürün özellikleri kısmında belirtilmiş olmasının yanında kendine ait bir kutu içerisinde gönderilmektedir.  Meslek ve kişi bilgileri doğrultusunda gönderilen şahsi bir hediyedir.


Lüks Kalem Set ile İlgili Bilinmesi Gerekenler :
  • 1 adet suni deri kalem kutusu, ölçüleri 19cm x 8 cm
  • 1 adet 14 cm roller kalem
  • 1 adet 14 cm tükenmez kalem
  • Mürekkep renkleri mavi
  • Dijital baskı uygulunmaktadır.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu