Sepetim

Savcı Kupa Bardak

Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
Savcı Kupa Bardak
199,90TL

  • Model: 519avukat

Kişiselleştirme

Savcı Kupa Bardak


Doğum günlerinde, özel günlerde ya da sadece sevdiğinizi mutlu etmek için hediye arayışına girdiğinizde hediye seçmenin ne kadar zor olduğunu görürsünüz. Aslında sevdiklerinizi özel hissettirmenin en kolay yolu kişiye özel hediye seçmekten geçiyor! Öyle ki en basit hediye olan bardaklar, isme özel kupa bardak olarak karşımıza çıktığında özel ve anlamlı bir hediyeye dönüşüyor. 
 
Sevdiklerinizin özel günlerinde ya da yeni iş kuran arkadaşlarınızın ofisine ofis hediyesi olarak isme özel tasarımlı kupa bardakları gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz hediyeyi özel kılmak sizin elinizde. Yaptığı işi göz önüne alarak mesleğine uygun isimli kupa seçebilir, her kullandığında sizi hatırlamasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi ve mesleklerini özelleştirmek işte bu kadar kolaydır. Böylece uzun uzun ne hediye alacağınızı seçmek zorunda kalmazsınız.


Savcı Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu