Sepetim

Şehrin Aşıkları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Şehrin Aşıkları

Bazı insanlar şehirler ile ilgili yaşadıkları güzel anıları yıllar sonra bile hatırlamak isterler. Bunu o şehre ait plaka numarası ve şehir silüeti barındıran kupalar ile sağlarlar. Kimi insan canlıya aşk duyar kimisi ise kendisinden bir parça bulduğu şehre bu hisleri duyar. Bunun için üretilen hediyelik eşya seçenekleri ile kişi hem kendisini hem de sevdiklerini mutlu edebilir.


En çok tercih edilen hediyelik eşyaların başında gelen plaka anahtarlık, genellikle o şehirde geçirilen zaman zarfında alınan bir hediyelik eşyadır. Ancak o esnada alınamayan bu hediyelik eşya internet sitelerinden de temin edilebilir. Özel günlerde, doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü ve evlilik yıl dönümlerde geçmişe dönüp güzel anıları hatırlamaya yarayacak olan hediyelik eşyaların başında geliyor. Plaka kısmı baskılı bir şekilde yapılan bu anahtarlıklar, aynı zamanda her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir aksesuardır.

Örneğin İstanbul'u çok seven ve en güzel anılarını oraya yaşayan bir kişi için verilebilecek en güzel hediyelerden birisi plaka anahtarlık hediyesidir. Şehir silüeti bulunduran kupa bardaklar içilen bir çay veya kahvenin verdiği hava denemeye değer niteliktedir. Kişinin en sevdiği, gitmek istediği, güzel anılarının bulunduğu veya yaşadığı şehrin silüetini barındıran kupa bardaklar, hediye edilebilecek en güzel ve anlamlı hediyeler arasındadır. Kişinin zevkine göre tercih yapılabilecek model ve seçenekler oldukça fazladır. Çeşitli renkler ile tasarlanan şehir silüeti kupa bardak modelleri arasında en yaygın olarak kullanılan renk seçeneği siyah, beyaz tonlarıdır. Diğer kupa bardaklara göre daha anlamlı bir hediye olan şehir silüeti kupa bardak, hediye edilen kişiyi sevindirecek ve yıllar sonra bile ilk günkü heyecanı hatırlatacaktır.
Dayanıklı yapıda üretilen bu hediyelik eşyalar uygun fiyatlı ve kalıcı hediyelerdir. Kişiyi mutlu eden ve onu özel hissettirecek olan bu hediyeler ile özel günler daha renkli ve heyecanlı geçebilir.