Sepetim

Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak

Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak
94,90TL

  • Model: 444sosyalhizme

Kişiselleştirme

Kişiye özel kupa bardak
 
  Günümüzde klasikleşmiş hediyelerden biri olan kupa bardak, bazı firmalar tarafından özelleştirilerek dikkat çekici ve etkileyici bir hal almakta. Çoğu kişinin bildiği gibi iki çeşit kupa bardak vardır ve en çok sevilen tür, içine sıcak su konduğunda dışına işlenen motifin bir anda ortaya çıkandır. Günümüzde kupa bardaklarını kişiye özel yaptırmanın dışında, farklı motifler kullanılarak ve kişinin mesleğine dair güzel bir resim işleterek hediye vermek mümkün. Artık yapılan kupa bardaklarının, geçtikleri tüm işlemler tüm detaylarıyla müşteriye sunulmakta. Hal böyle olunca böyle bir hediye düşünenler, hediyeyi alacakları yere güven duygusu besliyorlar. 
 
 Mesleğe göre kupa bardak
 
  Günümüzde istenilen fotoğrafı ya da yazıyı bardağın kenarına işlemek yerine, bazı firmalar size direk mesleğe göre anlamlı motifler işlenmiş bir bardak satışı yapmakta. Tüm müşterilerin zevkini ortaya çıkaracak genel bir çizim yapan bu işletmeler, müşterilerinden de tam not almakta. Bir sosyal hizmet uzmanı kupa bardak almak istediğinde, bulabileceği yegane kupalardan biri niteliğindedir. Ya da biri, sevdiği bir sosyal hizmet uzmanı arkadaşına bu hediyeyi almak istese, acaba bardağa nasıl bir resim ya da yazı yazdırsam diye bir derdi kalmayacaktır. Bu bardaktaki baskı türü, süblimasyon, baskı türü ise çift taraflıdır.

Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi