Sepetim

Sosyolog Kupa Bardak

Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
Sosyolog Kupa Bardak
169,90TL

  • Model: 450sosyo

Kişiselleştirme

Toplum ve insanın etkileşimi üzerinde birçok çalışma yapan ve bir bilim dalı olan sosyoloji, insan topluluklarının kökenini, gelişmesini, yaşayış, tarzını ve sosyal ilişkilerini araştırır. Bu alanda çalışan kişilere sosyolog denir.

Bireyin toplum içerisinde, çevre ve aile ilişkilerinde samimi ve içten ilişkilere sahip olması, çok kıymetlidir. Güzel ve pozitif bir irtibat karşılıklı empati, güler yüz ve içtenlikle sağlanır.

Toplum bir değerdir ve her birey değerlidir. Hissedilen bir muhabbetin kişiye özel hediye ile ifade edilmesi oldukça basittir. Kastedilen öyle çok büyük pahalı hediyeler değil. Örneğin bir ofis hediyesi sizin yapmak istediğiniz maksadı çok güzel ifade eder. Sevdiğiniz kişiye özel kupa bardak da farklı bir seçenek olabilir.

Hediyenin güzelliği büyüklüğünden veya fiyatından değil, veren kişinin tertemiz muhabbet ve gülüşünden anlaşılır.

Sosyolog Kupa Bardak ile İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi