Sepetim

Veteriner Kupa Bardak

Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
Veteriner Kupa Bardak
199,90TL

  • Model: 497veteriner

Kişiselleştirme

Veteriner Kupa Bardak


Bir kişiye özel hediye olan veteriner kupa bardak, özel tasarıma sahiptir.  Bardağın üzerinde kişinin ismi ve unvanı yer almaktadır. Ürün beş farklı tasarımdan oluşmaktadır. Her bir tasarım şık detayları içermektedir. Farklı renklerde hazırlanan bu tasarımları ayrı ayrı inceleyebilirsiniz. Ürün, doğum günü hediyesi veya çeşitli amaçlarla hediye olarak sunulabilir. 

Ürün üzerinde uygulanan baskılar, dayanıklı malzemelerden elde edilmiştir. Düşük sıcaklıkta elde yıkama halinde uzun süreli kullanım mümkündür. Gıda ve içeceklerle temasa uygun biçimde üretilir. Veteriner hekimler için bir ofis hediyesi olarak uygundur. 

Kupa, 9.5cm x 8 cm ölçülerinde tasarlanmıştır. İçerisinde 300 mililitre sıvı alma kapasitesine sahiptir. Ürün baskısı çift taraflı olarak yapılmaktadır. Siparişte, kişiselleştirme bölümünden, kişiye özel bilgileri belirtebilirsiniz.Veteriner Kupa Bardak İle İlgili Bilgiler

 

  • Kupa Bardak düşük ısı derecesinde elde yıkama ile yıkanması halinde baskı kalitesi uzun süre aynı kalacaktır.
  • Kupa bardak ölçüleri : 9.5cm x 8 cm ölçülerinde , yaklaşık olarak 300 ml kapasitesindedir.
  • Gıda ile temasa uygundur.
  • Çift taraflı baskı.

Web sitemizden yapacağınız siparişleriniz en hızlı şekilde ve özenle hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Hafta içi 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte olup, kargoya verildikten sonra 1-3 iş gün içinde teslim edilir.

Sitemiz gerekli olan bütün güvenlik kriterlerini sağlamaktadır, bu sayede kredi kartınız ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT seçeneğimiz ile de siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu